banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Yangından kurtulmak için 3. kattan atladı

Fatih Ali Kuşçu Mahallesi Başmüezzin Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın 2. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, ikinci katı tamamen sardı. Bu sırada 3. Katta bulunan bir vatandaş evde mahsur kaldı.Büyük paniğin

Gündem 15.12.2013, 15:12
Yangından kurtulmak için 3. kattan atladı

Fatih Ali Kuşçu Mahallesi Başmüezzin Sokak’ta bulunan 4 katlı binanın 2. katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, ikinci katı tamamen sardı. Bu sırada 3. Katta bulunan bir vatandaş evde mahsur kaldı.

Büyük paniğin yaşandığı olayda cama çıkan vatandaş, yangını izleyenlerin “atla” uyarılarıyla birlikte kendisini boşluğa bıraktı. Alt kata bulunan manavın brandasına düşen vatandaş, olayı hafif yaralarla atlattı.

Çevredeki vatandaşlar, hemen yardıma koşarak, vatandaşı aşağı indirdi. Kaldırımda bir süre ambulans bekleyen vatandaş, daha sonra sağlık ekiplerine teslim edildi.

Yaşananlar kameralara saniye saniye kaydedildi. Olay yerine gelen fatih itfaiyesi yangını söndürdü. Büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, yaşananlar kameralara yansıdı.

Bir görgü şahidi, “Evdeydik, üzerimizi değiştiriyorduk. Birden yangın çıktı. Panik oluştu, hemen dışarı kaçtık. Ayakkabımızı giymeye bile fırsat olmadı” diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@