alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Volkan Konak'tan ilginç açıklama

Yeni albümü Lifor'un tanıtımı için önceki gün konuşan Trabzonlu ünlü sanatçı Volkan Konak ilginç açıklamalarda bulundu.CERRAHPAŞA İÇİN İZİN ALMIŞCerrahpaşa şarkısı için nasıl izin aldığını şöyle anlattı:"Cerrahpaşa'ya bu şarkı aracılığıyla mesnetsiz bir i

Gündem 19.04.2012, 16:12
Volkan Konak'tan ilginç açıklama

Yeni albümü Lifor'un tanıtımı için önceki gün konuşan Trabzonlu ünlü sanatçı Volkan Konak ilginç açıklamalarda bulundu.

CERRAHPAŞA İÇİN İZİN ALMIŞ

Cerrahpaşa şarkısı için nasıl izin aldığını şöyle anlattı:

"Cerrahpaşa'ya bu şarkı aracılığıyla mesnetsiz bir iddia da bulunmuşuz. Bu bir ağıt. Cerrahpaşa mecazi anlamda kullanılmıştır.

Hacettepe de olabilirdi. Aradan bir zaman geçti, ben bir gün ziyaret için İstanbul Üniversitesi Rektörü'nün yanına gittim. Konuşma esnasında dedi ki "Biz de sana bir yazı verelim bu şarkıyı çok seviyoruz, hastanemizin bir sıkıntısı yoktur" dedi.

Ben de çok komik ama Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden "bu şarkıyla sorunumuz yoktur" yazısını aldım"


Yorumlar (8)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Albümünü çıkar çıkmaz aldım 11 parçası var 11'i de süper ama favorim "Mezarımın Taşına"...(sensiz bana bu dünya da mezardan bile dardır).
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Trabzon'a kupa verilirse kutlamalarda Volkan abimiz konser vermeli!
mavi yaka 10 yıl önce
Kocaeli gebze de verdiği konserde benim konserime başörtülü kimse gelmesin demiş..Ben duymadım ama bu konu Kocaelinde çalkalanıyor..Eğer doğruysa bende dinlemem artık onu..
OnAir_TS 10 yıl önce
tanimam etmem nasil biridir bilmem, ama cerrahpasa sarkisi cok harika.
berkayuzun 10 yıl önce
Kocaeli'den yazan arkadaşım, bu ülkede 40 yıl savaşmış İsmet İnönü için de asker kaçağı yazan ermeni zihniyeti de var. Artık bunlara teveccüh göstermeyin. Uygar bir sanatçı böyle davranışlarda ve söylemlerde bulunmaz. İçiniz rahat olsun. Volkan Konak berrak bir su gibidir.
berkayuzun 10 yıl önce
Lifor albümü muhteşem iyi ki varsın Şövalyem..
mavi yaka 10 yıl önce
Anlamadım İsmet inönü asker..

Volkan konak sanatçı nasıl bir benzetme pes doğrusu

BERKAYUZUN Ben Volkan konak hemşehrisi olarak bu konuyu kendi ağzından yalan olduğunu duymak isterim.Evrensel bir sanatcımı yoksa siyasi bir sanatcımı kendi ağzından duymak isterim...
berkayuzun 10 yıl önce
Kullağınızla duymadığınıza gözünüzle görmediğinize ve de internet ortamına inanmayacak kadar akıllı kardeşim o zaman neden suyu bulandırıyorsunuz. Size ve sevdiklerinize uzun ömür dilerim ama siz başkalarına kıyıyorsunuz. Yazık çok yazık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@