7m

uzungöl yayla otel

Ve Trabzon Valisi konuştu!

Spor Toto Süper Lig'in 24'üncü haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maç sonrası çıkan olaylar hakkında Trabzon Valisi Abdi Celil Öz, açıklamalarda bulundu.Bir tv kanalına konuşan Abdİl Celil Öz; "Her yerde oldugu gibi biz de bu maç için

Gündem 11.03.2014, 01:39
Ve Trabzon Valisi konuştu!

Spor Toto Süper Lig'in 24'üncü haftasında Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maç sonrası çıkan olaylar hakkında Trabzon Valisi Abdi Celil Öz, açıklamalarda bulundu.

Bir tv kanalına konuşan Abdİl Celil Öz; "Her yerde oldugu gibi biz de bu maç için gerekli önlemleri aldık. Burada 1 hafta öncesinden önlemler aldığımız haberleri gerçek dışıdır. Ancak, buradaki atmosferi tahmin ettik ve ona gore müdahale ettik. Keskin nişancıları çatılara yerleştirdiğimiz haberleri de gerçeği yansıtmıyor" dedi.

Abdülcelil Öz; "Fenerbahçe ile olan gerginlikten dolayı ferdi bazı olayların olacağını tahmin ediyorduk, belli aşamaya kadar da herhangi bir sorun yaşanmadı. Biz Valilik olarak gerekli önlemleri aldik, Trabzon'daki olumlu havanın devam etmesi için elimizden geleni yaptık. Sağduyulu insanların devreye girmesiyle olaylar yatıştırıldı. Belli tepki grupları vardı ve bunların da duyumlari aldık, gerekli önlemleri de aldik. Zaten olaylar da sahaya atılan yabancı maddelerden kaynaklandı. Yaşanan olaylarda Valiliğin herhangi bir zaafı kesinlikle yoktur. Organize bir yapı yoktu, yanlış ifadeler kullanmamak gerekir" diyerek açıklamasını noktaladı.


Yorumlar (11)
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
biz tv den izledik ,çatılarda nişancılar vardı ama keskinmiydiler değilmiydiler bilemeyiz sayın vali..ama 4 tane itfaiye tankerini tomalara su verip millete sıksın diye yola dizdiniz onu biliyoruz
Selim Samet 8 yıl önce
Vali derhal istifa etmelidir.Trabzon yanlız degildir milyonlarca TS taraftarı gurbetciler arkasındadır Samsundan kardeşlerimle gurur duyduk TS yener yenilir sanki her mac stad doluyordu takım şampiyonluga oynuyorduda mı taraftar isyan etti.TS taraftarı haklıdır bazı kesimler pisligin üstünü örtmeye calışıyor bu tepki koymakta geç bile kalınmıştır.TS kücük bir camia dgldir 2011 şampiyonlugu Onur meselesidir.Kaos olmadan TS hakkı verilmez kimse kusura bakmasın 500 bin kişi yürüsen Federasyon karşı şiddet gösterisi kadar etkili olmaz..Vali derhal gönderilmelidir
Mehmet Akgün 8 yıl önce
Derhal istifa et icimizdeki Irlandali
Hakan Yılmaz Eser 8 yıl önce
Bu müftü kılıklı vali, bu şehirden derhal gitmeli. Bütün bu gerginliğin oluşmasının baş mimaridir. Güzergahdaki evlerin balkonlarına polis koymalar, yok balkonları kapatmalar. Sonucu da böyle oluyor işte. Mangalda kül bırakmayan siyasiler, hani Trabzon bu ülkenin temel taşlarındandı. Bütün gece ve sabah ulusal medyayı takip ettim. Bir şehir ve o şehrin futbol takımı linç edilyor. Sonra bu ülkenin temel taşı oluyoruz. Yok ya. Ben özellikle son 3 yıldır bu şehrin, bu ülkeden nasıl dışlandığını görüyürum. Yazık.
numan altuntaş 8 yıl önce
yönetemeyen iki taraf bu yangının sönmesi için iki tarafında derhal ama derhal istifa etmesinin sağlanması lazım...
Sedat Köroglu 8 yıl önce
Bu Olay yeminle söylüyorum secim oyunuydu. Trabzonda %60 Oy Orani var AKP'ye. 20 gün sonra secim var... Iyi düsün catida sniperciler asagida polis taraftar kavgasi... Cok iyi düsünün!!!!
mustafa yalçın 8 yıl önce
bu satten sonra bu vali benim şehrimi temsil etmiyor derhal bu güzel şehrimi terket
adil türk 8 yıl önce
Hele Trabzon halkına baskı uygulamak cahilliğin daniskasıdır.

3 yıldan beri yaşananlar zaten fazlasıyle taraftarı germiş.Birde güç kullanarak sindirmeye yönelik hareketler.Öfkeyi alevlemiştir.Bu ortamdan yararlanmak irteyeblerde yararlanmayı çok iyi bilmişlerdir.

Trabzonspor her zaman bzim tek sevdamız olacak.Ceza yesekte bu adaletsizlik düzelene kadar öfkemizi kusacağız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@