Ünlü sanatçı temiz futbol eyleminde

İstanbul Taksimde her hafta sonu düzenlenen temiz futbol eyleminin bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Volkan Konak oldu. Şike sürecinde sessiz kaldığı için eleştirilerin hedefi haline gelen Konak bu katılımla sessizliğini bozmuş oldu. Her hafta İstanbul Taksi

Gündem 03.11.2012, 15:08
Ünlü sanatçı temiz futbol eyleminde

İstanbul Taksimde her hafta sonu düzenlenen temiz futbol eyleminin bu haftaki konuğu ünlü sanatçı Volkan Konak oldu. Şike sürecinde sessiz kaldığı için eleştirilerin hedefi haline gelen Konak bu katılımla sessizliğini bozmuş oldu. 

Her hafta İstanbul Taksim’de düzenlenen temiz futbol eylemine bu hafta ünlü sanatçı Volkan Konak’ta katılarak destek verdi. Şike olaylarına sessiz kaldığı için eleştirilen ünlü sanatçı Volkan Konak bu haftaki eyleme katılarak sessizliğini bozmuş oldu. Ünlü sanatçının eyleme katılmasını değerlendiren Trabzonsporlu taraftarlar ise, Volkan Konak’a teşekkür ederek, “Yanımızda olduğu için kendisine olan sevgimiz bir kat daha artmıştır. Temiz futbol için bütün Trabzonsporlu sanatları bu eylemlere katılarak destek vermeleri gerektiğini de düşünüyoruz” yorumlarında bulundular. 
 
Yorumlar (1)
emre 8 yıl önce
Yeni kaset geliyor zahir ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@