banner536

banner526

banner533

Ünlü oyuncuya 3 yıl hapis şoku!

Gizem Karaca’nın geçen yıl otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybederek çarptığı araçtaki dört kişi, genç oyuncudan şikayetçi oldu.Karaca’nın 3 yıla kadar hapsi isteniyor. Uyuşturucu temin etmek suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul

Gündem 02.01.2014, 09:26
Ünlü oyuncuya 3 yıl hapis şoku!

Gizem Karaca’nın geçen yıl otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybederek çarptığı araçtaki dört kişi, genç oyuncudan şikayetçi oldu.

Karaca’nın 3 yıla kadar hapsi isteniyor. Uyuşturucu temin etmek suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul 16’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Gizem Karaca’nın, geçtiğimiz yıl otomobiliyle dört kişiyi yaraladığı gerekçesiyle de yargılandığı ortaya çıktı. Uyuşturucu temin etmek suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle İstanbul 16’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Gizem Karaca’nın, geçtiğimiz yıl otomobiliyle dört kişiyi yaraladığı gerekçesiyle de yargılandığı ortaya çıktı. Annesi Münevver Karaca ve babası Cüneyt Karaca’yla birlikte 12 Ocak 2013’te sinemadan dönen genç oyuncu, Büyükçekmece’de otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybetti. Karaca’nın yara almadan kurtulduğu kazada, çarptığı otomobildeki Ahmet Fatih Akbaba, Halis Deniz, Emrah Ekdi ve Halil İbrahim Demir hafif şekilde yaralandı. Yaralanan dört kişi ile kaza nedeniyle maddi zararları olan iki kişi, Karaca’dan şikâyetçi oldu. Karaca hakkında taksirle birden fazla kişinin yaralanmasına sebebiyet vermek suçundan Büyükçekmece 8 Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Zararı giderdim, suçsuzum 3 yıla kadar hapsi istenen ve bilirkişi raporunda tali kusurlu bulunan Gizem Karaca, hâkim karşısına çıktığı duruşmada suçlamayı kabul etmeyerek, “Yolda hafif yağmur sonrası ıslaklık vardı. Hızım normal sınırlar içerisindeydi. Sol şeride geçmeye çalışırken direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Toparlanmaya çalıştım ancak olmadı. Meydana getirdiğim bütün zararları giderdim. Yaralananlarla ilgilendim. Suçsuzum ve beraatimi istiyorum” dedi. Karaca’nın avukatı Oktay Öztürk de bilirkişi raporuna itiraz etti. Duruşma, dosya eksikliklerinin giderilmesi için erteledi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@