alexa metrics

banner536

Ünlü mankene 3 yıl hapis istemi

 Efe Önbilgin'e 'Kokainman, şerefsiz baba' diyen ünlü manken hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. İşadamı Efe Önbilgin’den olan kızı Ayşe’nin velayeti 2011 yılında Deniz Akkaya’ya verilmişti. Önbilgin ise Akkaya’nın kızı Ayşe’yi göstermek is

Gündem 04.02.2013, 09:14
Ünlü mankene 3 yıl hapis istemi

 

Efe Önbilgin'e 'Kokainman, şerefsiz baba' diyen ünlü manken hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 
İşadamı Efe Önbilgin’den olan kızı Ayşe’nin velayeti 2011 yılında Deniz Akkaya’ya verilmişti. Önbilgin ise Akkaya’nın kızı Ayşe’yi göstermek istemediğini belirterek, icra mahkemesine başvurmuştu.
 
Mahkemenin kararlaştırdığı günlerde kızı Ayşe ile görüşmeyi talep eden Önbilgin, icra memurları eşliğinde kızını görmek için Akkaya’nın Emirgan’daki evine gitti. Ancak Akkaya, kızını babasına vermek istemedi. Bunun üzerine ikili tartışmaya başladı. 
 
"ŞEREFSİZ HAYSİYETSİZ BABA"
 
Tartışma esnasında Akkaya, eski sevgilisine ’Kokainman, alkolik, şerefsiz, o.. çocuğu’ şeklinde küfürler etti.  Olaydan sonra sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan da paylaşımlarda bulunan Akkaya, Önbilgin’i kastederek ’Baba müsvettesi... vakitte o ruhun gibi kızmın ruhunuda aklına ve hafızasınada zarar veriyorsun.
 
Utanmaz arlanmaz, ar damarı çatlamış insan insan müsvettesi. Düşüp kalktığın kadın ları evde tutuyor. Şerefsiz, haysiyetsiz baba’ dedi. Efe Önbilgin, Akkaya’nın kendisi hakkında söylediği bu sözlerden sonra soluğu savcılıkta aldı.
 
Savcılığın başlattığı soruşturma kapsamında ifadesi alınan Akkaya, hakkındaki suçlamaları kabul etti. Kasıtlı veya zarar vermek amacıyla hakaret etmediğini belirten Akkaya, Önbilgin’in kendisini tahrik ettiğini söyledi.  
 
Soruşturmayı tamamlayan savcılık Deniz Akkaya’nın ’hakaret’ suçundan 4 aydan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Akkaya önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@