Twitter'dan bir bomba yenilik daha

Geçtiğimiz haftalarda bir söylenti şeklinde basına sızan haber böylelikle doğrulanmış oldu.   Twitter Anket özelliği ile her kullanıcı bir Twitter gönderisi şeklinde anket oluşturabilecek. Oluşturulan anketler 24 saat aktif kalabilecek ve sadece 2 seçenek

Twitter'dan bir bomba yenilik daha

Geçtiğimiz haftalarda bir söylenti şeklinde basına sızan haber böylelikle doğrulanmış oldu.
 
Twitter Anket özelliği ile her kullanıcı bir Twitter gönderisi şeklinde anket oluşturabilecek. Oluşturulan anketler 24 saat aktif kalabilecek ve sadece 2 seçenekli olabilecek. Anketlerin sorusu, 140 karaktere dahil edilecek ancak seçenekler 140 karakterin dışında tutulacak. Anketlere verilen cevaplar gizli tutulacak. Anket özelliği iOS, Android ve bilgisayar üzerinden kullanılabilecek.
 
Anket özelliğinin nasıl görüneceği haberimizin görselinde mevcut. İlgili özellik henüz Türkiye’de kullanıma açılmadı ancak birkaç gün içerisinde kullanıma sunulacaktır.
 
Twitter Anket özelliği dışında bazı farklı özellikler de duyuruldu. Bunlardan bir tanesi ise oldukça sevindirici. Artık bir alıntı yapıldığında bu alıntı sizin 140 karakterlik limitinizi etkilemeyecek. Bir diğeri ise direkt mesaj gönderiminde grup sohbetlerinde 140 karakter sınırının olmaması.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler