alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

"Türkiye Fuhuşhane oldu"

Geçtiğimiz günlerde Bursa Emniyet (Ahlak) Müdürü Ali Osman Kaya, muhtarlar toplantısında dökülmüştü. Diyordu ki;"Dolaşmak için evimden dışarı çıkınca, Kültürpark'ta her ağacın altında bir çift görülüyor... Her çalının dibi yatak odası gibi... Her şey meyd

Gündem 01.05.2012, 08:59

Geçtiğimiz günlerde Bursa Emniyet (Ahlak) Müdürü Ali Osman Kaya, muhtarlar toplantısında dökülmüştü. 

Diyordu ki;

"Dolaşmak için evimden dışarı çıkınca, Kültürpark'ta her ağacın altında bir çift görülüyor... Her çalının dibi yatak odası gibi... Her şey meydanda... Bunlar benim de kanıma dokunuyor..."

 

İşte o Emniyet (ahlak) Müdürü'nün sözlerine Milli Gazete yazarı Mehmet Şevket Eygi arka çıktı... Hem de ne arka çıkma ama... Meğer Eygi de Sultanahmet, Bursa Ulu Camii gibi mekanlardaki kadın turistlerden pek bir muzdaripmiş. 

Sebebi de malum: 

"Oraları buraları, en mahrem yerleri" görünüyormuş... 

 

SERBEST FUHUŞHANE

 

Demiş ki;

 

"Maalesef ülkemizin büyük bir kısmı açık ve serbet fuhuşhaneye dönüşmüştür. Avrupa Birliğine uyum sağlamak için çıkartılan yeni liberal kanunlar, -polisin ve yargının elini bağlamaktadır. Yapılanlar, sadece zinayı Ceza kanunundan çıkartmakla sınırlı kalmamıştır. İslam dininin, millî kültür ve ahlakın kabul etmediği ve fuhşiyat (azgınlık) olarak gördüğü nice kötülük serbest bırakılmıştır.

 

MEMELERİ GÖRÜNÜYOR

Havalar iyileşti, sıcaklar geldi ya, bir gün öğle namazı sıralarında Sultanahmet Camii'nin bahçesini, çevresini, avlusunu, merdivenlerini geziniz. O mukaddes İslam mabedini çıplak kadınların istila etmiş olduğunu göreceksiniz.

 

Mini etekli, şortlu, memelerinin büyük kısmı görünen, laubali kadınlar...

 

Merdivenlere oturan bazı kadınların en mahrem yerleri görünüyor.

 

Yılışıklık son haddinde. Kahkahalar, haykırışlar, hellolar mellolar...

 

Cami mi, kadınlar hamamı mı?

 

Bundan on sene kadar önce yaz ayında bir pazar günü Bursa Ulu Cami'ye gitmiştim. O mukaddes mekanın içi çıplak, dekolte kadınlarla doluydu.

 

İstanbul'da birtakım çağdaşlar otobüslerde, tramvaylarda, sokakta, parkta herkesin arasında öpüşüyor, cilveleşiyor. Böyle şeyler bizim dinî ve millî terbiyemizle uyuşmaz.

 

Fuhuş, modern ve kalkınan Türkiye'nin büyük sektörlerinden biri haline gelmiştir.

 

Geçen sene bir otobüs şoförünün, vasıtada herkesin içinde öpüşüp sevişen bir çifti uyardığı için başına gelenleri biliyorsunuz. İlerici ve çağdaş medya adamcağızı linç etmişti. Böyle giderse AB normları ve standartları Türkiye'yi ahlaken çökertip yıkacak.


Yorumlar (11)
Onur Reis 10 yıl önce
üç dakikalık zevkler için ebedi ahiret hayatımızı yakmak akılsızlıktır. Yüce Allah akıl vermiş kullanmaktan aciziz. Rabbim edep haya versin.
Eyüp 10 yıl önce
Durmak yok fuhusa devam
SEMİH ATİK 10 yıl önce
Zinayı suç olmaktan çıkartan kim ? Şimdi ben bir AKP milletvekilinin (Allah korusun) eşiyle yatsam suç mu ? Suc olmadığına göre zina yapmam konusunda caydirici korkutucu bir engel var mi? Allah korkusu olmayan Eğitimsiz ve kendini frenleyemeyen bir insan bunu rahatça yapar mı ? Yaptıgı zaman hapse girecebilirim diye düşünebilir mi? Şimdi anladınız mı Türkiye kimin yüzünden fuhuşhane oldu???
SEMİH ATİK 10 yıl önce
Uç dakika çok kısa :))
FAROZ 10 yıl önce
sayın müdürüm bizim gördüklerimizi göreseniz demekki ülkeyi derk edersiniz cocuk parkları meyhaneye dönmüş efendim gece veye gündüz cocuk parkları icki icenlerle dolu bunu neden kimse görmez:?? adam gece parka kücük abtesdini yapar sabah torununu oraya oynatmaya götürür ne millett ama..
trabzonof 10 yıl önce
Gayet güzel izah etmiş,gerçekleri anlatmış,istanbulda belediye otobüsleri olsun hepsi yatak odası gibi,bu sözlere destek olmamız gerekir,fakat bu haberi yazan arkadaşımız,bu sözleri küçümser mahiyette haber yazmış gibiiii..
tolgabolukbasi 10 yıl önce
Siz yaştaşınız ve yoldaşınız Hüseyin Üzmez i tutun yeter. Fuhuşa hayır ama tecavüze evet di mi? Bence önce tecavüzü durdurun. Çocuk yaştaki kızlara ne gözle baktığınız belli. Bulundurmaya düşünce ağzınıza vurmaya başladı biraz da belli....14 lük kızları kocaya yollama hevesiniz ne zaman bitecek sizin peki?
nuri cebiroglu 10 yıl önce
avrupayı kötülemekle neyı ama.ç edınıyorsunuz bılmıyorum.türkıye avrupanın ahlaki çöküntüsü enkötü olan ülkedır.haberlerde her akşam bırkadınımız kızımız öldürüldü haberlerını ızlemıyormusunuz.zına suçtan çıkmıştır.terbıyeyı devlet değil anne baba verır.herkez çoluğundan çocuğundan sorumludur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@