banner536

banner526

banner533

Türkiye bu görüşmeye kilitlendi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün saat 16.30'da CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı kabul edecek.Rüşvet ve yolsuzluk iddialarıyla başlatılan 17 Aralık operasyonu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin ardından Baykal, temaslarına geçtiğimiz

Gündem 08.01.2014, 09:21
Türkiye bu görüşmeye kilitlendiCumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün saat 16.30'da CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı kabul edecek.

Rüşvet ve yolsuzluk iddialarıyla başlatılan 17 Aralık operasyonu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin ardından Baykal, temaslarına geçtiğimiz hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ziyaretiyle başlamıştı. Kılıçdaroğlu ile görüşmesinin ardından yaptığı açıklamada, “Yaşananların siyasi ve ekonomik yönü var. Meclis Başkanı ve Cumhurbaşkanı'na bunu anlatacağım. Cumhurbaşkanı ve Meclis Başkanı ile görüşme ihtiyacı hissettiğime göre söyleyecek önemli sözlerim var" diyen Baykal, kendisine sorulan Başbakan'dan da randevu isteyip istemeyeceği sorusuna ise "Kimseyle görüşmem diyemem" yanıtını vermişti.

Kılıçdaroğlu ziyaretinin ardından, aynı gün, TBMM Başkanı Cemil Çiçekle'de bir araya gelen Baykal'ın, 4 Ocak'ta Cumhurbaşkanı Gül ile görüşmesi beklenirken, görüşme bugüne ertelenmişti.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@