Türk televizyon tarihinde bir ilk

 Türk televizyonlarında bir ilk gerçekleşiyor. Azrail’in can alma ritüeli özel efekt ve animasyonlarla ekranlara yansıyor. Türk televizyonlarında ilk kez Azrail’in can alma ritüeli ekrana geliyor. Ölümden sonraki hayatın resmedileceği yeni dizi Küçük Kıya

Gündem 12.12.2012, 19:00
Türk televizyon tarihinde bir ilk

 

Türk televizyonlarında bir ilk gerçekleşiyor. Azrail’in can alma ritüeli özel efekt ve animasyonlarla ekranlara yansıyor.
 
Türk televizyonlarında ilk kez Azrail’in can alma ritüeli ekrana geliyor. Ölümden sonraki hayatın resmedileceği yeni dizi Küçük Kıyamet, 13 Aralık’ta Samanyolu TV’de başlıyor.
 
“Görülmemiş hesaplarla ötelere gitmeyin” sloganıyla yola çıkan Küçük Kıyamet, insanlarla helalleşmenin önemini vurguluyor.
 
Efekt ve animasyonlarını, Narnia Günlükleri, Altın Pusula, Mumya, Karayip Korsanları ve Fetih 1453 gibi dünyaca ünlü birçok filmin görsel animasyonlarında imzası bulunan Serkan Zelzele’nin yaptığı Küçük Kıyamet, izleyenleri ekrana kilitleyecek.
 
Her bölümünde farklı konu ve konuk oyuncuların yer alacağı dizide birbirinden çarpıcı hikayeler ekrana yansıyacak. Biri ölümden önce, diğeri ölümden sonra olmak üzere iki aşamalı yayınlanacak olan Küçük Kıyamet, ilk bölümüyle 13 Aralık Perşembe, saat 19.50’de STV’de ekrana gelecek.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@