banner491

Türbanlı kadın gözaltına alındı

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, sırt çantalı bir kadın canlı bomba olabileceği şüphesiyle polis tarafından gözaltına alındı. Atatürk Bulvarı'nda, ön tarafına astığı siyah sırt çantasıyla gezen türbanlı bir kadını gören çevredekiler canlı bomba olmasından

Türbanlı kadın gözaltına alındı

Manisa'nın Turgutlu İlçesi'nde, sırt çantalı bir kadın canlı bomba olabileceği şüphesiyle polis tarafından gözaltına alındı. Atatürk Bulvarı'nda, ön tarafına astığı siyah sırt çantasıyla gezen türbanlı bir kadını gören çevredekiler canlı bomba olmasından şüphelenip, yakındaki zabıta ekiplerini çağırdı.

Zabıta ekipleri, kadının kendilerine direnip, kim olduğunu ve çantasında ne taşıdığını söylememesi üzerine durumu polise bildirdi. Bunun üzerine alarma geçen polis, olay yerine gelip, 35-40 yaşlarındaki kadına kimlik sordu.
 
Polis, kadının kimliğini göstermeyip, çantasını da açtırmamak için direnmeye devam etmesi üzerine gözaltına aldı. Güçlükle ekip otosuna bindirilen kadın, sorgulanmak üzere ilçe emniyet müdürlüğüne götürüldü. Kadının polisteki işlemlerin sürerken, gözaltına alınan kadının kimliği ve çantasında ne olduğu ile ilgili açıklama yapmadı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441