7m

hyundai

Tunceli'de Emniyete saldırı

TUNCELİ'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lı kalabalık bir grup İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve otomatik silahlarla saldırı düzenledi. Polisler terör saldırısına anında karşılık verdi. Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'ne sızan bir grup PKK'lı bugün saat 18.00

Gündem 28.08.2015, 18:59
Tunceli'de Emniyete saldırı
TUNCELİ'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lı kalabalık bir grup İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve otomatik silahlarla saldırı düzenledi. Polisler terör saldırısına anında karşılık verdi.
Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'ne sızan bir grup PKK'lı bugün saat 18.00 sıralarında İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırdı. Polislerin de anında karşılık vermesiyle çatışma çıktı. Çatışmada ölen ya da yaralanan olup olmadığı konusunda henüz bilgi alınamadı.
 
Nazimiye İlçesi'nin giriş ve çıkışlara kapatılırken, ilçeye takviye güvenlik güçleri sevk edildi. Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığı'ndan ilçeye Kobra helikopterler de gönderildi.

Yorumlar (1)
neslihan s. 7 yıl önce
Atatürk yaşasaydı bir çok ili haritadan sildirirdi veya sınır dışı ederdi. Bu yüzden atatürk düşmanları çoğaldı ülkede....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@