Tuncel PKK'lılara refakat ediyor!

BDP'li Sebahat Tuncel'in, dokunulmazlık zırhıyla başka bir PKK'lıya daha refakat ettiği iddia edildi.Kocaeli'de deniz otobüsünü kaçıran terörist Mensur Güzel'in kız kardeşini kaçırırken görüntülenen BDP'li Sebahat Tuncel'in, dokunulmazlık zırhıyla başka b

Gündem 28.11.2011, 08:54
Tuncel PKK'lılara refakat ediyor!

BDP'li Sebahat Tuncel'in, dokunulmazlık zırhıyla başka bir PKK'lıya daha refakat ettiği iddia edildi.

Kocaeli'de deniz otobüsünü kaçıran terörist Mensur Güzel'in kız kardeşini kaçırırken görüntülenen BDP'li Sebahat Tuncel'in, dokunulmazlık zırhıyla başka bir PKK'lı teröriste daha refakat ettiği ortaya çıktı.

Kartepe Deniz otobüsünü kaçıran terör örgütü PKK'lı Mansur Güzel'in bomba yapmaktan aranan kardeşi Şeyma Güzel'e VIP üzerinden "Kandil Refakati" yaparken görüntülenen BDP Milletvekili Sebahat Tuncel'in yeni bir skandalı ortaya çıktı.

Tuncel'in, terör örgütünün şehir merkezlerinde illegal eylemler yapmak için oluşturduğu sözde gençlik yapısı sorumlularıyla sık sık bir araya geldiği ortaya çıktı.

Terörist Cafer Ateş'in Ankara Çankaya'da farklı kafelerde farklı tarihlerde BDP Milletvekilleri Tuncel ve Ayla Akat Ata ile bir araya geldiğini gösteren fotoğraflar ortaya çıktı.

Savcılık emriyle yapılan takipte Ateş'in Tuncel'le yaptığı uzun görüşmeler an be an izlendi.

Tuncel'in araç ve mekan dokunulmazlığı nedeniyle uzun süre ertelenen operasyon, Ateş'in tek başına kaldığı bir sırada gerçekleştirildi.

Cafer Ateş, 2 Mayıs 2011 tarihinde terör örgütü üyesi olmaktan tutuklanmıştı.


Yorumlar (3)
esseras 10 yıl önce
Bunların ne Ş..... KÖPEK oldukları belli zaten...Satılmış İTLER....
ADIL 10 yıl önce
Tarihte bunun çok örnekleri var.Bu vekikl Müsvettelerinin tutuklanıp öcalan la aynı koğuşa atılmalılar.Bol bol muhabbet ederler.
LazRaiL 10 yıl önce
Böyle bir Mantık olsa olsa Türkiyede olur zaten milletvekili teröristi koltuklarının altına alacak onu koruyacak kollayacak sonra araç ve mekan dokunmazlığı olacak Fıkra arıyosanız alın size bir örnek..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@