banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Trabzon'un sponsoruna büyük şok!

İstanbul Emniyeti’nin düzenlediği Büyük Rüşvet operasyonundan bir gün önce, İstanbul 18. Sulh Ceza Mahkemesi’nin gözaltına alınacak kişilerin malvarlıklarına el konulmasına dair karar verdiği ortaya çıktı.İstanbul 18 Sulh Ceza Mahkemesi’nin tüm malvarlıkl

Gündem 19.12.2013, 11:02
Trabzon'un sponsoruna büyük şok!

İstanbul Emniyeti’nin düzenlediği Büyük Rüşvet operasyonundan bir gün önce, İstanbul 18. Sulh Ceza Mahkemesi’nin gözaltına alınacak kişilerin malvarlıklarına el konulmasına dair karar verdiği ortaya çıktı.

İstanbul 18 Sulh Ceza Mahkemesi’nin tüm malvarlıklarına el koyduğu isim ve şirketler şöyle: “Abdullah Happani, Barış Güler, Emin Hayyam, Fatma Aslan, Rıza Sarraf (Reza Zarrab’ın Türk vatandaşı olduktan sonraki ismi) Rüçhan Bayar, Salih Kaan Çağlayan, Süleyman Aslan, Mohammad Zarrab, Are Havacılık A.Ş. , Aybüke Medikal Danışmanlık, Borden Turizm ve Nakliye, Cameron Denizcilik ve Kıymetli Madenler, Durak Döviz, Duru Döviz, ECB Kuyumculuk, İlsam Dış ticaret, M1 Yapı, Nargis Uluslararası Dış Ticaret, NEG Finansal Danışmanlık, NNR Uluslararası Ticaret, Rainbow Mano Commercial Brokers (Dubai merkezli, İstanbul Şubesi), Royal Denizcilik, Royal Holding, Safir Altın, Simay Altın, Taşbşı Kıymetli Madenler, Tümay Altın, Volgan Gıda Dış Ticaret.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
hem ali ağaoğlu hem bu rızamıdır nedir bunlar bir anda nerden çıktılar biri topçu alacam dedi diğeri hemen sponsor oldu..bunlar sadri beyin zamanında neden çıkmadılar da şimdi çıktılar,ve şimdi içerdeler ...çok garip ya gerçekten!!! :)
fatih öztürk 7 yıl önce
Sadri Şener kimki onun yönetimine girsinler.batmış gitmiş bir adamdır Sadri.Ağaoğlu gibi adamın yanına gideceksin para isteyeceksin Sadride bu kadar kapasite varmı sanıyorsun?
Turgut 7 yıl önce
Başkanın cebi boş çevreside yok eğitimide yok viynuda oda verdi kendini kendi gibi yetersizlerin arasına doldurdu kulubun içine hırsızları sayın editör bu haberleri trabzonun sponsoru şöyle böyle diye değilde hırsızı hırsız diye haber yapın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@