banner441

Trabzonspor Bayrağının sırrı çözüldü!

Haber61.net Haber Servisi - Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada dikkat çeken Trabzonspor bayrağının sırrı çözüldü.Sosyalist Gençlik Dernekleri’nin Ayn el-Arap (Kobani) yeniden inşa etmek için Suruç’ta toplanan gençlere bombalı saldırıda

Gündem 20.07.2015, 16:03
Trabzonspor Bayrağının sırrı çözüldü!

Haber61.net Haber Servisi - Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada dikkat çeken Trabzonspor bayrağının sırrı çözüldü.

Sosyalist Gençlik Dernekleri’nin Ayn el-Arap (Kobani) yeniden inşa etmek için Suruç’ta toplanan gençlere bombalı saldırıda bulunuldu. İçişleri Bakanlığı’nın açıklamasına göre intihar saldırıda 28 kişi hayatını kaybetti.

Bunların arasında Trabzonspor Bayrağı taşıyan kişinin ise Devrimci Trabzonsporlular Derneğİ üyesi Koray Çapoğlu olduğu öğrenildi.

Devrimci Trabzonsporlular Derneğinden yapılan açıklamada "Bugün Suruç'ta İnsanlık düşmanı caniler çocuklara oyuncak götüren insanların üzerine bomba attılar ve yine onlarca gencecik yoldaşımızı, canımızı aldılar. Bizler de grubumuzun kurucusu Vahap Güven'i Kobane direnişinin ilk günlerinde şehit veren Devrimci Trabzonsporlular olarak Kobaneye oyuncak götüren grubun içinde; tıpkı Gezi'de, Validebağ'da, Hrant anmasında, nükleer santrale karşı, yeşil yola karşı vs. her yerde kendisiyle özdeşleşmiş TS bayrağı ile yer aldığı gibi yer alan ve görüntülere göre de patlama hemen yanıbaşında meydana gelen hemşerimiz, renktaşımız Trabzon İli Of ilçesi doğumlu Koray Çapoğlu'nu bu vahşi saldırıda şehit verdik" ifadelerine yer verildi.

İŞTE PATLAMA ANI!

 

koray-capoglu.jpg

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
EMRE NEHIR 5 yıl önce
Trabzonspor bayrağının ne işi var orada? devrimcilermiş Kobani destekçileri.Türkmenler ölürken neredeydiniz hangi biriniz yürüyüş yaptı?
esali 5 yıl önce
Trabzonspor gerçekten futbolda devrim yapmıştır istanbul hegomanyasını yıkmıştır parayı ve gücü yenmiştir
fatih trabzonlu 5 yıl önce
trabzonspor bayrağının ve trabzon halkının böyle gruplarla bir arada olduğu imajı verilmesine asla kabullenemeyiz.bütün trabzonluların bunlara karşı olması gerekiyor.
Yakup SAYIN 5 yıl önce
Trabzon uzerındne lazları da kurtlerden sonra ayrılıkcı hızaya sokmak. dune kadar bolgeye pkk selam veremezken bu secımde bınlerce oy almıs, temsılcılıkler acmıs, adaylarını bolge ınsanından secmıs, yesılyol ıcın ıthal eylemcıler dahı yollamıs. oyuna hazır ol trabzon

Gelişmelerden Haberdar Olun

@