banner526

banner533

banner513

Trabzonlu vekil Tatlıses'i kızdırdı

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Türkiye'nin Suriye sınırında Rus savaş uçağını düşürmesi olayında Rusya’nın sınır ihlali yaparak, Türkiye’nin de uçağı vurarak hata yaptığını söyledi.   TATLISES TEPKİ GÖSTERDİ Instagram hesabından bir açıklama yapar

Gündem 18.12.2015, 20:27
Trabzonlu vekil Tatlıses'i kızdırdı
CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Türkiye'nin Suriye sınırında Rus savaş uçağını düşürmesi olayında Rusya’nın sınır ihlali yaparak, Türkiye’nin de uçağı vurarak hata yaptığını söyledi.
 
TATLISES TEPKİ GÖSTERDİ
Instagram hesabından bir açıklama yaparak CHP'li vekile kızan sanatçı İbrahim Tatlıses 'Şu cuma günü ne diyeyim sana' şeklinde tepkisini gösterdi.
 
"ŞU Cuma gününde ne demem Gerekiyor, hiç birşey demeyecem çünkü yorumlara açıksın.! Allah korusun bu gidişleriniz hiçte hoş değil. Karşı tarafı Rahatlatır ve güçlendirir... hayırlı CUMALAR.!!!"
sss-005.jpg
Yorumlar (2)
Mustafa ÇİLİNGİR 5 yıl önce
Zihniyet bozuk yapacak bişey yok
ali duran 5 yıl önce
Çünkü gevur gevur olmasa gevurdan yana tavır koymaz hissiyatı gevur yani yerli gevur Türkün,Kürt'ün gevuru yokmu var buda böyle bir şey işte.Namaz kılana abdest alana nefret ile bakan gevur hissiyatlı o kadar müslüman varki sayısını bilemezsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@