Trabzonlu şehit son yolculuğuna uğurlandı!

Çalısma Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu,  Şırnak'ta şehit olan Trabzonlu polis memuru Mahmut Bilgin'in cenaze törenine katıldı.   Şırnak'ın İdil ilçesinde zırhlı aracın geçişi sırasında  PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen 3 polisten M

Gündem 19.01.2016, 16:49
Trabzonlu şehit son yolculuğuna uğurlandı!
Çalısma Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu,  Şırnak'ta şehit olan Trabzonlu polis memuru Mahmut Bilgin'in cenaze törenine katıldı.
 
Şırnak'ın İdil ilçesinde zırhlı aracın geçişi sırasında  PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen 3 polisten Mahmut Bilgin icin Ankara'nın Beypazarı ilçesi Fatih Caminde ikindi namazına müteakiben bir cenaze töreni düzenlendi.
 
Törene Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu katılarak şehidin babası Yusuf ve annesi Günnür Bilgin'e taziye de bulundu.
 
img-20160119-wa0006.jpg
 
Trabzonlu şehit polisin cenaze törenine Bakan Soylu'nun yanı sıra Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Salih Cora ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta da katıldı.
 
Öte yandan Trabzonlu şehit polisin tabutunun üstünde isminin yazılı olduğu bordo mavi formanın olması dikkatlerden kaçmadı.
   
Trabzonlu şehit polis Mahmut Bilgin'in babası Yusuf Bilgin'in  Beypazarı'nda trafik polisi olarak görev yaptığı öğrenildi.,
 
img-20160119-wa0012.jpg
 
img-20160119-wa0014.jpg
 
Yorumlar (6)
zafer Turalı 5 yıl önce
elleriniz kırılsın . pkk it sürüsü. inşallah cehennemin en dibinde yanarsınız. köpekler. bu dünyanın öbür dünyasıda var.
Hüseyin Karagöz 5 yıl önce
Haburda çiçek dağıtsınlar...Siz de umut verici iyi şeyler olacak deyin...PKK silah bırakmıyor operasyonlar sürsün diyenleri kanla beslenmek suçlayan AKP-HDPnin eseridir bu....
Serkan 5 yıl önce
Ateş düştüğü yeri yaktı gene.ALLAH Rahmet eylesin.
Usta 5 yıl önce
Hüseyin abi bi sus be
Saliha 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin Başınız sağ olsun amin
Saliha 5 yıl önce
Allah remet eylesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@