alexa metrics

banner536

Trabzonlu Nuray Mert mesajı almış

Milliyet gazetesinden ayrılığıyla gündeme gelen gazeteci yazar Nuray Mert, Marketing Türkiye TV'ye olay yaratacak açıklamalar yaptı. "Gücünü göstermekten bu kadar hoşlanan bir iktidarın olduğu ve sucun mağdura yüklendiği bir ülkede tabii ki korkuyorum" di

Gündem 23.04.2012, 19:31
Trabzonlu Nuray Mert mesajı almış

Milliyet gazetesinden ayrılığıyla gündeme gelen gazeteci yazar Nuray Mert, Marketing Türkiye TV'ye olay yaratacak açıklamalar yaptı. "Gücünü göstermekten bu kadar hoşlanan bir iktidarın olduğu ve sucun mağdura yüklendiği bir ülkede tabii ki korkuyorum" diyen Nuray Mert, medyada "istenmeyen yazar" ilan edildiği görüşünde. 

 

Artık televizyon programlarına konuk olarak bile çağırılmadığını söyleyen Mert, "kimse bana istediğini yaptıramaz" diyor. 

 

EKRANLARA ÇIKARILMIYORUM DİNLENME OLDU 

"Televizyonlarda konuk olarak bile çağırılmıyorum. Büyük bir dinlenme oldu. ama Ana Medyada konu ne olursa olsun, hiç bir şekilde görünemiyorum. Eskiden nasıl baş edeceğimi bilemezdim. 

 

Kimse bana istediğini yaptıramaz, ondan korkmam, ama gözü dönmüş propaganda ortamında ne olacağını bilemiyorusunuz... 

 

MESAJI ALDIM AMA GEREĞİNİ YAPMAYACAĞIM 

İnsan korkmaz mı Büşra Ersanlı ile yaptığım konuşma bir internet sitesinden verildi, bir gazete bastı. Bu benim kişilik haklarıma saldırı. Neden dinleniyor? Çünkü KCK... Ben bunu yazan gazeteciyi dava edebilir miyim? Hayır aklımdan bile geçiremem. Böyle bir şeyden korkmaz mısınız? Neden sürekli tekrarlanıyor? Bu sizi korkutmaz mı? 

 

Mesajı aldım ama gereğini yapmayacağım diye yazdı. Bunların mesajlaşma olduğunu biliyoruz. Size gönderilen mesajları aldığınızı bilmek isterler deniyor. Ben de aldım mesajınızı diye yazdım. 

 

TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ ÖDÜL VERDİ GİDEMEDİM 

Bu şartlar altında tabii ki korkuyorum. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nden Yılın Gazetecisi ödülü aldım. Ama reddettim. Çünkü bu propagandanın bir ucu orada. MHP il başkanı açıklama yaptı, biz onu Trabzonlu saymıyoruz diye, Vali nasıl ödül verirsiniz diye laf etti. İktidardan da ibaret değil ki baskı. Ben nasıl giderim de orada olay olmasına vesile olurum. Yakanın değil yananın eleştirildiği bir memlekette yaşıyoruz. 

 

Bu çerçevede... Korkudan tırnaklarımı yiyorum değil... Korkudan fikirlerimi değiştirecek değilim tabi, alimallah öyle bir yapımız yok.


Yorumlar (4)
Hasan Altiner 10 yıl önce
Ben son 15 yıldır sizi takip ediyorum , iki yıldır ne yapmak istediğinizi anlayamadım , farklı bir setiniz ama kurt açılımı ve özellikle kck operasyonları başladığından beri anlamsız bir tutum icine girdiniz, terör mensubu masumda olsa teroristtir , bu oluşumun fikrini taşıyanda teroristtir fikir özgürlüğünün icinde bölme bölünme ihanet kan ve gözyaşı varsa o fikir Ozgur olamaz, biraz empati yap her söylediğin ve düşündüğün doğru olmayabilir
kenan pehlivanlı 10 yıl önce
nuray mert değişen türkiyeye ayak uyduramamıştır. Bu sözleri söylerken korktuğunu söyluyor. Korkan boyle mi konuşur. Nuray mert işsiz kalmıştır.
OnAir_TS 10 yıl önce
ne olursa olsun bizim kendi yöremizin insani, kimse sevmesede ben seviyorum arkadas.
fatihten 10 yıl önce
Trabzonlu kendi adamını sevmez, hemen bir suçlama ekler, siz Rizeliyi sevin onlar da İstanbul takımlarına hizmet etsin, biz Trabzonlu Öymen kardeşlere dahi sahip çıkamadık, beceremedik işimize gelen kolaydan suçlama, bir kere atılan başlık bile taraflı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@