7m

hyundai

Trabzonlu iş adamı Bodrumu ucuz buldu

Üç ayrı yatıyla Cennet Koyu'nda adeta gövde gösterisi yaparak eleştiri oklarının hedefi olan Ali Ağaoğlu Nişantaşı'ndaydı. ARKADAŞLARIYLA YEMEK YEDİ Şirket yöneticisi arkadaşları ve oğluyla bir kafede yemek yiyen iş adamı Ali Ağaoğlu, mavigömleği ve aynı

Gündem 29.08.2015, 11:07
Trabzonlu iş adamı Bodrumu ucuz buldu

Üç ayrı yatıyla Cennet Koyu'nda adeta gövde gösterisi yaparak eleştiri oklarının hedefi olan Ali Ağaoğlu Nişantaşı'ndaydı.

ARKADAŞLARIYLA YEMEK YEDİ

Şirket yöneticisi arkadaşları ve oğluyla bir kafede yemek yiyen iş adamı Ali Ağaoğlu, mavigömleği ve aynı renkteki pantolonuyla dikkat çekti.

Üç koruması ve beraberindeki kalabalık grupla mekandan çıkan Ağaoğlu'nun elindeki Vertu telefonu dikkat çekti. Halen akıllı telefon yerine oldukça pahalı olan Vertu telefon kullanmayı tercih eden işadamı, Bodrum tatilinin iyi geçtiğini belirtti.

"PAHALI DEĞİL"

Ali Ağaoğlu, Bodrum'daki mekanlarda gereksiz pahalılığın olduğu şeklindeki haberlerin hatırlatılmasıyla "Özel hizmet alan parasını ödeyecek. İyi iyi çok pahalı değil" diye konuşurken, yatlarıyla yaptığı gövde gösterisiyle ilgili soruya ise "Teknelerin orada olması tesadüftü. Hepsinde misafirim vardı" cevabını verdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@