Trabzonlu Hoca'dan Putin'e övgü!

İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk'ten Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le ilgili şaşırtan sözler... Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da ekrana gelen Söz ve Işık programında Gülgün Feyman'ın konuğu oldu.   Dünya basınında bir dönem "Putin Müslüman mı

Gündem 17.12.2015, 17:14
Trabzonlu Hoca'dan Putin'e övgü!
İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk'ten Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le ilgili şaşırtan sözler... Yaşar Nuri Öztürk, Ulusal Kanal'da ekrana gelen Söz ve Işık programında Gülgün Feyman'ın konuğu oldu.
 
Dünya basınında bir dönem "Putin Müslüman mı oldu" haberlerinin dolandığını söyleyen Yaşar Nuri Öztürk; Putin'in mü'min kokusu yaydığını, Putin'den Kur'an mü'mini kokularının geldiğini 2008 yılında yazdığını söyledi. İlahiyat profesörü, Putin'in tırnağı olacak bir tane adamın İslam dünyasında olmadığı sözlerine ekledi.
 
İşte o anlar;
vid.jpg
Yorumlar (32)
zafer Turalı 5 yıl önce
çok k üzücü. bazı hocalarımız maalesef belirli bir zaman sonra kafayı yiyor. savunduğu adama bak. piton müslüman katili. yaşar Nuri sen kafayı yemişsin. gitde o saksini kontrol ettir.gitde Mustafa Karataş hocam ve cübbeli Ahmet hocadan ders al.
Mesut 5 yıl önce
Bence cübbeli de diğerleride Yaşar nurinin tırnağı olamazlar.ha putin konusunda neden böyle düşündüğünü bilmek lazım
Burak öztürk 5 yıl önce
Cübbeli hoça nabza göre şeker veren sahtekar.yaşar nurinin bir kılı etmez
kadirsen 5 yıl önce
Şeytanın da kendisi yüzünde nur yok öztürk hocaların yüz karası
ali duran 5 yıl önce
Gerçekte gevur olan múslüman hoca hüviyetinde olan ve münafık mürted olan bir Hoca müsvettesi.Okumayın lan bunun kitaplarını.Aşağıda yorum yazanlardan.Zafer Turalı hariç hepsi zınnana cahil.Solcu olupta müslümanım diyen yanılıyor istediği kadar namaz kılsın oruç tutsun kabul olunmaz.Kim gevuru ve nizamını överse hoşnutlukla karşılarsa dinden çıkar mürted olur
ali duran 5 yıl önce
Trabzonun yüz karası bu adam olmaz olsun böyle hoca
Gurbetcı .Halil. 5 yıl önce
Putin konusunda ne demek istedi sormak lazım.Ama değerli çağdaş mert insan.bilgili insan.yani diğerleri gibi Şarlatanlık yapmıyor.diğerleri gibi Cennetin anahtarını satmıyor.
Ahmet selvi 5 yıl önce
Ali duran sen de trabzonun gururu sanma kendini.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@