alexa metrics

banner536

Trabzonlu emekli orgeneral gözaltında!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 28 Şubat Soruşturması kapsamında eski Kara Kuvvetleri Komutanı Emekli Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile Trabzonlu olan eski Genelkurmay 2. Başkanı Emekli Orgeneral  Aslan Güner Ankara Adliyesi'nde ifade ver

Gündem 27.02.2013, 09:48
Trabzonlu emekli orgeneral gözaltında!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 28 Şubat Soruşturması kapsamında eski Kara Kuvvetleri Komutanı Emekli Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile Trabzonlu olan eski Genelkurmay 2. Başkanı Emekli Orgeneral  Aslan Güner Ankara Adliyesi'nde ifade veriyor.


Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı, Ankara'da emekli Tümgeneral Mehmet Başpınar ile İstanbul'da dönemin istihbarat başkanı emekli Tümgeneral Yücel Özsır ve muvazzaf Albay Mehmet Cumhur Yatıkkaya'nın da polis nezaretinde ifadeye getirilmesini talep etti.


Yorumlar (3)
Şeref AÇICI 9 yıl önce
Bu ne periz bu ne lahana turşusu misali at içeri sonrada atama yapacak General yok de.Hala daha Balyoz yada Ergenekon konusunda halk aydınlatılmadı.Diğer taraftanda demokratik hukuk devleti olduğumuzu iddaa edelim.Bu nasıl bir iştir bilen varsa banada söylesin.Selamlar&Sevgiler...SAMSUN
Ali Han 9 yıl önce
bir kere trabzonlu olduğu içiin kaybetti...ikincisi, artık zevk için komutanlar tutuklanmaya başladı..pkk lılar dışarı, onlar içeri..üstelik kanayaklı bir genelkurmay var artık...kendi personelini bile savunamıyor...olacağı budur, bu zamanda..
soner çolak 9 yıl önce
milletin devletin tankI İLE VATANDAŞA GÖSTERİŞ YAPMASI MI LAZIM

Gelişmelerden Haberdar Olun

@