banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da vatandaş isyanda: "Yolcu yok diyenler..."

Trabzon'da özellikle akşam saatlerinde evlerine gitmek için dolmuş kuyruklarında bekleyen vatandaşlar isyan etti. Uzun bir süredir Trabzon gündemini meşgul eden hafif raylı sistemin yapımı yolcu sayısının yeterli olmadığı ileri sürülerek erteleniyor. Anca

Gündem 26.12.2015, 16:18
Trabzon'da vatandaş isyanda:

Trabzon'da özellikle akşam saatlerinde evlerine gitmek için dolmuş kuyruklarında bekleyen vatandaşlar isyan etti.

Uzun bir süredir Trabzon gündemini meşgul eden hafif raylı sistemin yapımı yolcu sayısının yeterli olmadığı ileri sürülerek erteleniyor. Ancak özellikle akşam saatlerinde evlerine gitmek için dolmuş sırasında uzun süre beklemek zorunda kalan vatandaşlar hafif raylı sistemin şehir için kaçınılmaz olduğunu düşünüyor.

Her akşam bu çileyi çekmek zorunda kaldıklarını belirten vatandaşlar, "yolcu sayısı yetersiz diyenler gelsin birde bu durumu görsün. Her akşam bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Birde bu sadece bir hat. Diğer hatlarda da aynı sorunlar yaşanıyor. Hafif raylı sistem artık Trabzon'a şart" diyerek isyan ettiler.

aigipfzlna7edwqfy2gxef6bg_ca3htewrf9t-pi2o9r.jpg

akludw-ptzzbkx6ctzwjoveqbxmfmgud6t1mukdqtajs.jpg

 

Yorumlar (2)
Zekı 5 yıl önce
kım dıyor yolcu yokmus onlar ıs bılmıyorlar gıtsınler otekı sehırlere baksınlar yoksa bunlar haramdır dıye devletın parası gıtmesın dıye calısanlardanmı derecık beledıyesı öyleydı yok beledıyenın borcu var yok devletın borcu var oturmus devletın borcunu sılmek ıcın oturmus yemıs bunlardan trabzonda cok var malısef hep gerıyı düsünenlerden ötekı dünyayı düsünüyorlar bunlar halkın ızdırap cekmesı önemlı deyıl
adil türk 5 yıl önce
Hafif raylı sistem yapılsın 2 nci yıl en güzel verimde çalışmaya başlar.Fakat maksat başka.

Birileri bu projeye takoz koymaya çalışıyor fakat kim.:? İyi bilmek lazım.Bu hafif raylı sistem Trabzona acil lazım.Bunu görememek cehalettendir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@