Trabzon'da su ve elektrik yok!

Trabzon'da 4 Aralık Pazar günü bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağı bildirildi.Trabzon Belediyesi'nden yapılan açıklamada, şehir genelinde yapılacak olan elektrik kesintisi nedeniyle saat 8.30 ile 12.30 arasında 4 saat süreyle su verilmeyeceği belirt

Gündem 02.12.2011, 17:53
Trabzon'da su ve elektrik yok!

Trabzon'da 4 Aralık Pazar günü bazı mahallelerde su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Trabzon Belediyesi'nden yapılan açıklamada, şehir genelinde yapılacak olan elektrik kesintisi nedeniyle saat 8.30 ile 12.30 arasında 4 saat süreyle su verilmeyeceği belirtildi.  

Açıklamada, su kesintisinin yaşanacağı mahalleler, "Yeşiltepe, Fatih, Aydınlıkevler, Toklu, 1, 2 ve 3 No'lu Erdoğdu, Bahçecik, Yenicuma, Esentepe, Gazipaşa, 1 ve 2 No'lu Beşirli Mahalleleri" şeklinde sıralandı. 


Yorumlar (6)
lausbir 10 yıl önce
Gülermisin ağlarmısın. habere bak gül. bazı kesimler demiş ardından nerde ise tüm Trabzon u saymış. diğer taraftan 61 projenin hangisi oluyor acaba artık bu kesintiler. Dünyada hiç bir ülkede bir kentin suyunu 4 gün boyunca onarım mazetreti ile kesemezsiniz. ama burası Türkiye..
serko 10 yıl önce
y apılan her işi siyssi düşünen lausbir. ben sana gülüyorum. kesinti 4 gün değil 4 saat ayrıca kesinti kereyfi değil elektrik kesintisinden kaynaklanıyor.
maçkali_ağursa 10 yıl önce
Serko bende sana gülerim.Elektrik kesintisini kesintiden saymıyosun sanırım
atalay 10 yıl önce
"lausbir" e katılıyorum. çeşitli mazeretlerle 3-4 gün suyu kesmek sadece burda olur. dünyanın hiçbir yerinde rastlayamazsınız. "serko"ya cevaben: serko kardeş sen trabzonda yaşamıyorsun galiba çok değil bundan 1-1,5 ay önce sular 3-4 gün kesikti. yarın ki 4 saatlik kesinti değil lausbir in bahsettiği. lausbir belediyenin saçmalığını anlatıyor ki bende katılıyorum. hem siyasi hem şahsi bunlardan bir cacık olmaz.zırt pırt elektrik su mu kesilir ne saçmalıktır bu.
trabzon_fatihi 10 yıl önce
soruyorum sizlere o 4 günlük su kesintisi oldugu zaman hanginiz gidipte akolukta yapılan çalışmayı gördünüz? döşenen borunun çapı benim boyumdan genişti uzunluğunu da eski haberlerden bakıp bulun.ben ayzsam nasılsa yine eleştirilecek nokta bulursunuz...
kenan_ts 10 yıl önce
siyasi bir olay değil bu. tamamen türk mantığı. nasılsa halk bişe demez, suyu keselim tamiratı ya da arızayı öyle giderelim mantığı yerleşmiş bir kere akıllara. aynı şeyi avrupa'da yapın bakalım nasıl ayaklanıyor halk. ayrıca döşenen borular isterse 2 adam boyu olsun. önce şehrin insanını düşünerek geçici bir terfi hattı oluşturup yenileme çalışmasını öyle yapsınlar. şehir de susuz kalmış olmaz. ama yok, illa düz mantık, suyu kes sonra arızayı yap. bu mantıkla nereye kadar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@