banner526

banner533

banner513

Trabzon'da kadın cinayeti

Haber61.net - Haber Servisi - Trabzon'da bir kişi eski eşini öldürdü. Edinilen bilgiye göre Trabzon'un Ortahisar ilçesi Erdoğdu Mahallesinde eski eşi D.Ö., bir süre önce boşanmış olduğu Nuray Berber'in evine geldi. Bu sırada D.Ö. ile Nuray Berber arasında

Gündem 22.12.2015, 10:20
Trabzon'da kadın cinayeti

Haber61.net - Haber Servisi - Trabzon'da bir kişi eski eşini öldürdü.

Edinilen bilgiye göre Trabzon'un Ortahisar ilçesi Erdoğdu Mahallesinde eski eşi D.Ö., bir süre önce boşanmış olduğu Nuray Berber'in evine geldi. Bu sırada D.Ö. ile Nuray Berber arasında tartışma yaşandı. 

Bu sırada D.Ö. belinden çıkardığı tabanca ile Nuray Berber'e kafasından bir el ateş etti. Talihsiz kadın olay yerinde hayatını kaybetti. Olay sonrasında evden uzaklaşan D.Ö. Boztepe mahallesinde ikamet ettiği evde Trabzon Emniyet Müdürlüğü Cinatey Büro Ekipleri trafından yakalandı.

Emniyete getirilen D.Ö. ifadesinde "akşam eve geldim Nuray yoktu. Bekledim geç geldi. Neden geç geldin diye sordum ve tartışmaya başladık. Bu sırada evde bulunan kızımı bakkala gönderdim ve tabancamı çekerek ateş ettim" dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

nuray-berber.jpg

 

Yorumlar (1)
Busra 5 yıl önce
Allah belanı versin senin köpek cani soysuz katil senşn gibileri hal eline verseler bakalım ne olacak kadın cinayetine son olsun ifam geri gelsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@