Trabzon'da Bakana protesto

Trabzon'da Şehit Ali Yasin Erosmanoğlu'nun cenaze merasimine katılan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e büyük protesto.Gazipaşa Caddesi'nde Bakan İdris Naim Şahin'in önünü kesen çok sayıdaki tepkili vatandaş, bakanı yuhalıyor.Tepkili vatandaşlar Bakan Şah

Gündem 20.06.2012, 17:16
Trabzon'da Bakana protesto

Trabzon'da Şehit Ali Yasin Erosmanoğlu'nun cenaze merasimine katılan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e büyük protesto.

Gazipaşa Caddesi'nde Bakan İdris Naim Şahin'in önünü kesen çok sayıdaki tepkili vatandaş, bakanı yuhalıyor.

4.20120620174322.jpg

Tepkili vatandaşlar Bakan Şahin'e bozuk paralar ve pet şişeler atarak "Sizin burada ne işiniz var. Burası Trabzon. Gidin kelle alın" dediler.

4444.jpg

Bakan Şahin ve içerisinde devlet erkanının bazı üyelerinin de yer aldığı makam aracına tekme atan ve şişeler fırlatan vatandaşın öfkesi çok güç dindirildi.

77.jpg

Bakan Şahin ve makam aracı içerisindekiler daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

 

İşte O anın kareleri Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (29)
kalecik 9 yıl önce
trabzon demek bir avuç kelle avcısı demek değil şehidimize allah rahmet eylesin istismarcılar elini çeksin trabzonun kafası çalışanları bu konuda söz söylesin kabadayıları boş konuşuyor
dtbay 9 yıl önce
bu adam zavallı birisidir,zamanında Araklı Kaymakamlığı ile göreve başlamıştı 80 li yıllarda.Ama madem Trabzon halkı bu kadar dolmuş neden başbakana patlayamadılar,protosto edemediler.
googo 9 yıl önce
bugüne kadar en çok süre iktidarda kalıp en çok protesto edilen bir kabine bunlar çok ilginç ama gerçek...
SuperGaZi 9 yıl önce
O minubusun içinde bakan oldugu bile bilinmiyordur aslinda. kalabaligin içine giren bazi kisiler insanlari galyana getirmisdir, bence olay budur. Fazlada buyutmeye gerek yok. Sehidin ailesi bu kan dursun diyor o tekme atana ne oluyor? Sehidimizin mekani cennet olsun. Allah sabir versin.
haktan 9 yıl önce
karadenizli o tekmeleri kan dursun diye değil TERÖRE KARŞI cezalar tatmin edici olmadığı için attı. idam gelmeli. halkınız arkanızda ne korkuyorsunuz. PKK toprak istiyor verirsen kan durur.vermeyeceğimize göre en son terörist öldürülene kadar savaşmalıyız.
serserikral 9 yıl önce
Şehit cenazesinde birileri duyguları kullanıyo siyasi provakasyon yapıyor ya şehit vermişiz ne olayı çıkartıyorsunuz ya bize yakışmaz utandım !
firstclass 9 yıl önce
Bu protestocuları takip edin, sandık zamanı geldğinde o bakanın partisine oy vermeye en önde koşarlar...
OziloZ 9 yıl önce
bakan şehit babasının koluna girmiş yürüyor zaten sen hikaye anlatıyorsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@