banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Paralel operasyon da iş adamı kaçtı

Haber61 – Haber Servisi – Ankara Merkezli yapılan paralel devlet operasyonları kapsamında Türkiye genelinde 65 kişi gözaltına alınmıştı. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel De

Gündem 12.12.2015, 08:24 09.09.2018, 15:57
Trabzon Paralel operasyon da iş adamı kaçtı

Haber61 – Haber Servisi – Ankara Merkezli yapılan paralel devlet operasyonları kapsamında Türkiye genelinde 65 kişi gözaltına alınmıştı. Haber61.Net’in edindiği bilgiye göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)" ana soruşturmasında gözaltı listesinde ismi bulunan iş adamı T.B’nin yakalanması için Trabzon Emniyetine gizli yazı gönderildi.

Trabzon Emniyet’i Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri şahsın Dernekpazarı ilçesinde ikamet ettiği bilgisine ulaşarak burada bulunan evine baskın düzenledi. Evde yapılan aramada iş adamı T.B’ye ulaşılamadı. Şahsın uzun bir süre önce İngiltere’ye gittiği ve bir daha geri gelmediği tespit edildi. Evde yapılan aramadan sonra ekipler şahıs hakkında inceleme başlattı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@