7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

"Trabzon Adliyesindeki kavgalara bayılırım"

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Sözlü'nün seçim çalışmaları kapsamında sevilen sanatçı Volkan Konak konser verdi. Yaklaşık 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Konak, hayranlarına müzik dolu bir

Gündem 25.03.2014, 09:24
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Sözlü'nün seçim çalışmaları kapsamında sevilen sanatçı Volkan Konak konser verdi. Yaklaşık 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Konak, hayranlarına müzik dolu bir gece yaşattı. 
 
Uğur Mumcu Meydanı'nda MHP Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ceyhan İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, seçim çalışmaları kapsamında proje tanıtım etkinliği düzenledi.  
 
Etkinlikte projelerinin bazılarını anlatan Sözlü'nün konuşmasının ardından Kuzeyin Oğlu olarak bilinen sevilen sanatçı Volkan Konak sahne aldı.
 
Konser öncesi kısa bir konuşma yapan Konak, "Kuzeyin oğulları ile güneyin oğulları iyi anlaşır. İkisi de çılgındır. Adana adliyesi ile Trabzon adliyesindeki kavgalara bayılırım. Türkiye'miz yorgun ve gergin günler geçiliyor. Biliyorum ki bu akşam her saygıdeğer düşünceden inançtan insanlar var burada bu benim zenginliğimdir. Biz bu akşam Nuh'un Gemisi'ndeyiz. her seçim adayına başarılar diliyorum. Biz bir aileyiz. Biz yumurtaları tokuşturmuyoruz bu akşam onun için gelmedik başkanımda aynı şeyleri düşünüyor. Biz yumurtaları kuluçka edasıyla bir araya getirip onların üzerine oturup çoğaltmak için buradayız" diye konuştu.
vol.20140325092424.jpg
 
'Ferman padişahın dağlar bizimdir' şarkısıyla konserine başlayan Konak, yaklaşık 2 saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi. Alanı hınca hınç dolduran sevenlerine müzik dolu coşkulu bir gece yaşatan Konak, bazı şarkılarını dinleyicilerle beraber söyledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@