Teröristler Şırnak'da üs bölgesine saldırdı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) yaptığı açıklamada Şırnak’taki Düğün Dağı Üs bölgesine teröristler tarafından silahlı saldırıda bulunulduğunu açıkladı. Saldırıda herhangi bir hasar ya da zayiat verilmedi.TSK’nın internet sitesinden yapılan açıklamada,

Gündem 27.03.2015, 20:05
Teröristler Şırnak'da üs bölgesine saldırdı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden (TSK) yaptığı açıklamada Şırnak’taki Düğün Dağı Üs bölgesine teröristler tarafından silahlı saldırıda bulunulduğunu açıkladı. Saldırıda herhangi bir hasar ya da zayiat verilmedi.

TSK’nın internet sitesinden yapılan açıklamada, saat 15.55’te, ‘’Kara Kuvvetleri 48’inci Hudut Tugay Komutanlığı (Şırnak) Düğün Dağı Üs Bölgesine, hududun Irak tarafından, Kanas Keskin Nişancı Tüfeği ile ateş edilmek suretiyle silahlı saldırıda bulunulmuştur’’denildi.

Açıklamada ayrıca, üs bölgesine yapılan saldırıya anında ateşle karşılık verildiği belirtilerek buna müteakip teröristlerin de ateşi kestiği ifade edildi. Teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırıda, herhangi bir hasar veya zayiatın da meydana gelmediği açıklandı.

TSK, bölgede emniyet tedbirlerinin artırıldığını ve gözetleme faaliyetlerinin sürdüğü bilgisini verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@