Teröristler orada kıskaca alındı

Bölgede başlatılan operasyonda 300 kişilik PKK lı grup abluka altına alındı. Yüksekova ve Şemdinli bölgesinde iki ayrı koldan yürütülen operasyona 4 bin asker katılıyor. Sabah saatlerinde, Yüksekova ilçesine bağlı Yeşiltaş Karakolu'na terör örgütü PKK men

Gündem 19.06.2012, 23:05
Teröristler orada kıskaca alındı

Bölgede başlatılan operasyonda 300 kişilik PKK lı grup abluka altına alındı. Yüksekova ve Şemdinli bölgesinde iki ayrı koldan yürütülen operasyona 4 bin asker katılıyor. 

Sabah saatlerinde, Yüksekova ilçesine bağlı Yeşiltaş Karakolu'na terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıdan sonra bölgede Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in yönettiği geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Sabah saatlerinde Yeşiltaş Karakolu'na düzenlenen ve 8 askerin şehit olduğu, 16 askerin de yaralandığı çatışmada da 10 terörist etkisiz hale getirilmişti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Mahmut Eroğlu 9 yıl önce
Bütün kuvvet komutanları bölgeye,kaldırın kıçınızı sizi general yapan bu vatandir ve o şehit olan askerlerdir! Bu itlerin dibini bulmadan donen paşa o apoletlerini söküp karısının yanında otursun.
teyfik 9 yıl önce
Şehit olduğu zamanmı geberteceksiniz İDAM TÜRKİYEYE TEKRAR GELMELİ dağda asker idam edecek şehirde devlet....
selimcan 9 yıl önce
He he kıskaça alındı. hep böyle söylenir ve arkası foss..8 şehide karşı, 800 kelle alabiliyormuyuz, mesele budur...
selimcan 9 yıl önce
başlarındaki kafaların kopartılması gerektir önce..

adam mecliste bize kafa tutuyor. bu nasıl iştir..

hani dokunulmazlıklarının kaldırılması için karar alınmıştı. neden hala oylanmıyor. buz dolabına mı koyuldu.derhal millet vekili dokunulmazlıkları kaldırılıp yargılanarak içeri tıkılmalıdırlar.
baysel 9 yıl önce
Başlığa bakmayın. 1 askerime 1000 değil 100 milyar terörist bile azdır. Bunlardan gururlananlara çok lafım var, ama maalesef söyletmiyorlar. Nasıl yandı içim nasıl anlatamam.... Ama bunların sonu elbette gelecek. Ben görürmüyorum bilemem. Tek amacım, Allah bana o günleri gösteresidir.
oktay kücük 9 yıl önce
BASTIRIN ASLANLARIMIZ 26 DEYIL 26000 OLSA ÖLÜ SAYISI ANNALARIMIZIN GÖZ YASI DINMEZ ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HERZAMAN YANINIZDA OLSU

Gelişmelerden Haberdar Olun

@