7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TBMM'de gezi gerginliği!

TBMM Genel Kurul toplantısında, CHP milletvekilinin AK Partili milletvekilleri ve Başbakan Erdoğan'ın Gezi'de ölenlere rahmet bile dilemediği yönündeki eleştirisi kısa süreli gerginliğe neden oldu.CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, TBMM kürsüsünden yapt

Gündem 09.04.2014, 15:39
TBMM'de gezi gerginliği!

TBMM Genel Kurul toplantısında, CHP milletvekilinin AK Partili milletvekilleri ve Başbakan Erdoğan'ın Gezi'de ölenlere rahmet bile dilemediği yönündeki eleştirisi kısa süreli gerginliğe neden oldu.

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı, TBMM kürsüsünden yaptığı konuşma sırasında, Mısır'da ölen kız için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partili milletvekillerinin ağladığını, ancak Gezi olayları sırasında ölenler için rahmet dahi okumaktan kaçındıkları yönünde eleştirisine AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz oturduğu sıradan laf attı. Atıcı, AK Parti hükümetinin Mısır ve Suriye'de ki savaşa destek vermekle suçlaması üzerine Korkmaz'ın sataşmaları sürdü. Bu sırada Atıcı, Korkmaz'ın üstüne yürüdü ve Atıcı, Korkmaz'ı genel kurul salonu dışına davet ederek orada tartışmak istediğini söyledi. Korkmaz'ın genel kurul salonu dışına çıkmasına AK Partili milletvekilleri kolundan tutarak yerine oturtarak engel oldu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@