7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Tatlıses'ten şok:Bende hırsızım..!

17 Aralık operasyonunda gözaltına alınan ve geçtiğimiz günlerde tahliye olan Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, magazin medyasının ilk gündem maddesi.Sosyal medya üzerindeki hesabından fırça atan Tatlıses, 'Rica ediyorum ölümüm hariç benim adım hiç bir şekil

Gündem 06.03.2014, 19:14
Tatlıses'ten şok:Bende hırsızım..!

17 Aralık operasyonunda gözaltına alınan ve geçtiğimiz günlerde tahliye olan Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, magazin medyasının ilk gündem maddesi.

Sosyal medya üzerindeki hesabından fırça atan Tatlıses, 'Rica ediyorum ölümüm hariç benim adım hiç bir şekilde 2. sayfada kullanmayın" dedi.

Reza Zarrab'a da sahip çıkan Tatlıses, " O zat hırsızsa o zaman ben de hırsızım" diye yazdı. Hatırlanacağı gibi Zarrab'ı cezaevinde ziyaret eden nadir kişilerden biri de Tatlıses olmuştu.

İşte Tatlıses'in Zarrab için yazdıkları;

*Ben bugüne kadar sizlere yalan söyledim'mi? Zanetmiyorum.Çünkü ben inandığım insanı savunurum eğer O zat hırsızsa O zaman bende HIRSIZIM..!!

*Ebru gündeş Rezza zarrab hakında ne kadar konuştunuz be! Car Car Car ikisinide ne kadar tanıyorsunuz'da konuşuyorsunuz ARKADAŞ??

*Noldu? birileri sizi eleştirince sinir hemen tavan yaptı; Ben dostumu savunurum ucunda ölüm bile olsa.! Ben herkese dostum DEMEM zaten.!!

*O zaman sizden Rıca ediyorum ölümüm hariç, Benim adımı hiç bir şekilde 2. Sayfada kullanmayın benim o programda adım geçsin istemiyorum..!!


Yorumlar (5)
tuncay türk 8 yıl önce
bilmediğimiz bir şey söyle sizler menfaatiniz ve çıkarınız için para için şöhret için her şey olursunuz
ergün değermenci 8 yıl önce
bı sen kalmıstın konusmayan agzı olan konusuyo tabı..ne yanı hırsız degıl mı zarrab hırsızı savunup duruyosan bı cıkarın var ondan demek senı de bılırız tatlıses zaten sevmem senı sesınle gundeme gelme sansın yok tabı bıtık ıbrfahım tatlısesın feryadı bu konus dur senı kaale alan yok
Altındereli 8 yıl önce
SENDEMİ AÇ TAVUKSUN SİZİN ALAYINIZIN ÖYLE OLDUĞUNU BİLMEYEN VAMIIII
Ali Papa 8 yıl önce
Kendide itirsf etmiş.Zaten şıracının arkadaşı bozacı olur diye bir deyişimiz var.
sadık yılmaz bulut 8 yıl önce
Bilmediğimiz bir şey söyle.Öyle olduğunu biliyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@