7m

uzungöl yayla otel

Tatlıses'ten Erdoğan'a teşekkür

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Şanlıurfa mitinginde ismini zikreden ve Suruç ilçesinde dünyanın en büyük 5. tünelinin açılışını gerçekleştiren Başbakan Erdoğan'a teşekür etti.Tatlıses Twitter hesabından attığı mesajında "Sayın Başbakanımız, Şanlıurfa miti

Gündem 11.03.2014, 18:07
Tatlıses'ten Erdoğan'a teşekkür

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Şanlıurfa mitinginde ismini zikreden ve Suruç ilçesinde dünyanın en büyük 5. tünelinin açılışını gerçekleştiren Başbakan Erdoğan'a teşekür etti.

Tatlıses Twitter hesabından attığı mesajında "Sayın Başbakanımız, Şanlıurfa mitinginde sevgili hemşerilerimin huzurunda adımı zikrettiği için ve Suruç'a su getirdiği için çok teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

"ASIL SİZLER YALAKALIĞI BIRAKIN"

Kendisinin Başbakan Erdoğan'a 'yağ çektiği' yönündeki eleştirilere de cevap veren Tatlıses, attığı mesajda ise şu ifadeleri kullandı:

"Asıl sizler yalakalığı bırakın. Sayın Başbakan'ın talimatıyla Fırat'tan Suruç'a su getirtilmiş. Yani benim Suruç'uma. Onun için çok mutluyum..!!"

dd_8554.jpg


Yorumlar (3)
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Vatan gidiyor hey İbrahim Tatlıses halen akpye teşekkür ediyorsun.
Sefa 8 yıl önce
teşekkür edeceksin tabiki eli uzun adama;t.c yi o sildi!
Ali Papa 8 yıl önce
Akil baliğ olan herkes istedği siyasetçiyi tutabilir.Allah akıl fikir vermiş,okıuma yazması da var.Yazılı ve görsel basınıda takip edebiliyor.Onun değerlendirmeside böyle.Başkaları yolsuzluğu,hırsızlığı,rüşveti,zimmeti,hortumculuğu açıkca görüyor, o neden göremiyor demiye hakkımız yok.Allah herkesin layığını verecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@