Talat bügün Ankara'ya geliyor

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetlisi olarak, Ankara'ya geliyor. KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetlisi olarak, KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün'le birlikte b

Talat bügün Ankara'ya geliyor


KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetlisi olarak, Ankara'ya geliyor.

KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun davetlisi olarak, KKTC Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün'le birlikte bugün Ankara'yı ziyaret edecek.

KKTC Cumhurbaşkanlığı'ndan alınan bilgiye göre, Talat ve beraberindeki heyet, saat 12.00'de Ankara'ya hareket edecek ve öğleden sonra Dışişleri Bakanlığında Kıbrıs konusunda yapılacak toplantılara katılacak.
Talat ile Özgürgün'ün, salı günü de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeleri bekleniyor.
Talat ile Özgürgün, salı günü temaslarını tamamlamalarının ardından KKTC'ye dönecek.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber veya diğer kategorilerdeki haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Trabzon haberleri içerisinde yada diğer tüm haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler