alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Sutyeni unuttu diye neler olmadı ki

Avustralya'da içmimar olarak çalışan 43 yaşındaki N.A. geçen yıl 12 Mayıs'ta İstanbul İstinye park'taki bir iç giyim mağazasında sutyen denedi. Ne olduysa bundan sonra oldu.N.A., cep telefonuyla konuşmak için dışarı çıkınca 502 TL'lik sutyeni üzerinde unu

Gündem 23.04.2012, 08:31
Sutyeni unuttu diye neler olmadı ki

Avustralya'da içmimar olarak çalışan 43 yaşındaki N.A. geçen yıl 12 Mayıs'ta İstanbul İstinye park'taki bir iç giyim mağazasında sutyen denedi. Ne olduysa bundan sonra oldu.

N.A., cep telefonuyla konuşmak için dışarı çıkınca 502 TL'lik sutyeni üzerinde unuttu. Telefonu kapatınca başka bir mağazaya giren N.A. alışverişe devam etti. 

Ancak kısa bir süre sonra yanına gelen güvenlik görevlisi kendisini durdurdu. Güvenliğin polise haber vermesiyle gözaltına alınan N.A. sutyeni dalgınlıkla üzerinde unuttuğunu söyledi. Emniyetteki ifadesinin ardından savcılığa sevk edilen N.A. aldığı diğer ürünlerin faturalarını gösterince serbest kaldı.

Mağazada şikâyetini geri aldı. Ancak hakkında 'hırsızlığa teşebbüs'ten kamu davası açılan N.A. 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sabıkası olmayan N.A.'nın cezası ertelendi.


Yorumlar (2)
BmOaRvDiO 10 yıl önce
Kadinin ba$ina gelenler uzucu bir$ey ama kade$im bir bez parcasina ustelik icine giydigin bir bez parcasina 500tl vermek allahtan revami hadi di$arda gorunse hava atacaksin diyelim oda yok.
delitay 10 yıl önce
bazı durumlarda dalgınlık özür suçun affına yetmiyor hayatta hepimiz buna benzer hatta daha zor durumlarla karşılaşıyoruz hayatı daha dikkati yaşamak gerekiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@