Soylu'ya bir destek de Trabzonspor'dan

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral yapmış olduğu yazılı açıklama ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, DİSK  Olağan Genel Kurulu'nda Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakan

Gündem 13.02.2016, 12:37
Soylu'ya bir destek de Trabzonspor'dan

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral yapmış olduğu yazılı açıklama ile Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya destek verdi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Saral, DİSK  Olağan Genel Kurulu'nda Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya yapılan sözlü saldırıyı sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama ile kınadı.
 
DİSK Olağan Genel Kurulu'nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik yapılan sözlü saldırıya tepkiler devam ediyor. Son olarak Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Gökhan Saral bir açıklama yaparak bahsi geçen saldırıyı kınadı.
 
Gökhan Saral yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi.
 
"Terörle mücadele edildiği için 'Katil devlet' bağıranların izan ve vicdanları hendeklere gömülü kalmadıysa yaptıkları apaçık ihanettir.Provokatörleri kınıyor, hak ettikleri cevabı verdiği için Bakanımız Süleyman Soylu'yu tebrik ediyorum. Terörü ve yandaşlarını lanetliyorum."
Yorumlar (1)
İbrahim çevik 5 yıl önce
pkk terörist deyildir, terörist olan TC dir diyen Şivan perverle megri megri diye halay çeken, Devletin hakimlerini sınır boylarında kurduğu çadır mahkemelerine gönderip 34 teröristi af ettiren, Valilere pkk lılara dokunmayın diyen , Sayın öcalan öldürmeyi deyil yaşatmayı seçti diyen şeref ebidesine de tepki verdinmi ? Alayınız şeref abidesi oldunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@