Sıla İle Dobra Dobra

Sıla dizisindeki oyunculuğuyla şöhretini pekiştiren Cansu Dere, bazı insanların ekranda soğuk göründüğünü iddia ettiklerini belirterek soğuk nevale olmadığını söyledi. Güzel yıldız, 'Bu bir rol değil. Laubaliliği, içli dışlı olmayı, yalap şalap ilişkileri

Sıla İle Dobra Dobra

Sıla dizisindeki oyunculuğuyla şöhretini pekiştiren Cansu Dere, bazı insanların ekranda soğuk göründüğünü iddia ettiklerini belirterek soğuk nevale olmadığını söyledi. Güzel yıldız, 'Bu bir rol değil.

Laubaliliği, içli dışlı olmayı, yalap şalap ilişkileri sevmiyorum. Çok fazla övgüyle bahsedilmek de bana yapmacık gelir. Kimsenin beni övmesine de ihtiyacım yok; çevremde de benim her şeyimi bilen insan yoktur. Her şeyimi kendi içimde yaşarım' diyerek kendisini soğuk bulanları eleştirdi.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler