Sevgilisinin gözü önünde öldürüldü!

Adana'da kendini polis olarak tanıtan bir kişi kız arkadaşıyla otomobilde oturan 25 yaşındaki dolmuş şoförü Yusuf Doğruoğulları'nı bıçaklayarak öldürdü. İddiaya göre “Sevgilinle biraz da ben sevişeceğim yoksa sizi karakola götürürüm” diyen katil zanlısını

Sevgilisinin gözü önünde öldürüldü!

Adana'da kendini polis olarak tanıtan bir kişi kız arkadaşıyla otomobilde oturan 25 yaşındaki dolmuş şoförü Yusuf Doğruoğulları'nı bıçaklayarak öldürdü. İddiaya göre “Sevgilinle biraz da ben sevişeceğim yoksa sizi karakola götürürüm” diyen katil zanlısının, Doğruoğulları'nın karşı çıkması üzerine cinayeti işledi.

Dolmuşçuluk yapan Yusuf Doğruoğulları, sevgilisiyle birlikte otomobille Topalaklar Köyü yakınlarındaki Dörtler Mevkii'ne gidip otomobil de sohbet etmeye başladılar. Genç sevgililer sohbet ederken elinde telsiz olan bir kişi otomobile yaklaşıp, “Pencereyi aç ben polisim” dedi. Pencereyi açan Doğruoğulları, telsizli kişinin “Sevgilinle biraz da ben sevişeceğim yoksa sizi karakola götürürüm” sözlerine tepki gösterdi.

Zanlı bunun üzerine üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartarak Doğruoğulları'na saldırdı. Genç adam kanlar içinde kalırken zanlı yaya olarak kaçtı. Sevgilisi kanlar içinde kalan genç kadın ise önce 112'yi ardından dan jandarmayı aradı. Seyhan Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Doğruoğulları tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


 

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER