banner518

Ses getiren polemik!...

Turan, Twitter sayfasından Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisini övdü.Güzel oyuncunun "Abartmıyorum, O.C'dekiler bence biraz Medcezir izlesin. Medcezir'deki herkesin performansları ve güzellikleri orjinalindekilere bin basar. Diziler hakkında

Gündem 06.12.2013, 12:31
Ses getiren polemik!...

Turan, Twitter sayfasından Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisini övdü.

Güzel oyuncunun "Abartmıyorum, O.C'dekiler bence biraz Medcezir izlesin. Medcezir'deki herkesin performansları ve güzellikleri orjinalindekilere bin basar. Diziler hakkında pek yorum yapmam ama söylemeliyim özellikle Mine Tugay ve Serenay Sarıkaya çok çok iyi oynuyorlar ve inanılmaz güzeller" dedi.

Oyuncunun bu övgülerine Twitter'dan sert yorumlar geldi. Serenay Sarıkaya'nın oyunculuğunu övdüğü için sert eleştirilere maruz kalan Türkü Turan bu sözlere Twitter'dan cevap vermedi.

Turan "Ne kadar gıcık yorumlar geldi. Ben sizin yerinize utandım. Kişisel zevklerime katılmak zorunda değilsiniz. Saygınızı bozmadan katılmayın" dedi.

İŞTE O YORUMLAR:

Aynı tip rollerle sahneyi iyi oynayarak oyuncu olunmuyor ne yazıkki farklı bir rolde görürsem iyi oyuncu diyeceğim.

Mine Tugay evet harika ama Serenay Sarıkaya için size katılamayacağım yetenek sıfır..

Ama hepsi boş Serenay tipik manken. Ve asla sözün gerçek manasında oyuncu olmadı. Bunu herkes biliyor böyle şeyler yazarak kimi neye inandırmaya çalışıyorsunuz?

Türkiye'de onca kaliteli yetenekli gerçek oyuncular varken siz kimi kaldırıyorsunuz zirveye? Hayret
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@