banner441

Şanlıurfa Suruç'taki patlama anı kamerada

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki bir Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. İçişleri Bakanlığı 27 kişinin hayatını kaybettiğini, 100'e yakın yaralı olduğunu açıkladı. Bakanlık açıklamasında 'Can kaybının artmasından endişe ediyoruz' denildi. Şa

Gündem 20.07.2015, 15:30
Şanlıurfa Suruç'taki patlama anı kamerada

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki bir Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. İçişleri Bakanlığı 27 kişinin hayatını kaybettiğini, 100'e yakın yaralı olduğunu açıkladı. Bakanlık açıklamasında 'Can kaybının artmasından endişe ediyoruz' denildi. Şanlıurfa Valiliği ise can kaybının 28'e ulaştığını açıkladı.

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. İçişleri Bakanlığı; "İlk belirlemelere göre saldırıda 27 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Can kaybının artmasından endişe edilmektedir. Bölgedeki hastanelerde 100’e yakın yaralı vatandaşımızın tedavisine devam edilmektedir." açıklamasını yaptı.

Yaralılar arasında durumu ağır olanlar da var.

TRABZONSPOR BAYRAĞI DA VAR

Görüntülerde kalabalık bir grubun pankart açarak ellerindeki döviz ve bayraklarla eylam yaptığı görülürken Bu bayraklar arasında Trabzonspor Bayrağının da olması dikkat çekti.

Patlama anı kamera tarafından böyle kaydedildi:

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Kasım Cismani 5 yıl önce
Hey gidi hey. Bir zamanlar Trabzonspor adı bir şeyler ifade ederdi. Şimdiki nesiller bilmez, hayatında Trabzon'u görmemiş nice Kürt insanı Trabzonsporluydu. Kendilerinden başkalarını Trabzonsporlu kabul etmeyen sahte milliyetçilerimiz sağ olsun, artık kalmadılar. Takım da, politik yalakalara kaldı. Ama i.H çok delikanlı adamdı, öyle değil mi?
osmanosman 5 yıl önce
doguda cok sayida trabzonsporlu kurt var. hele ki sanliurfa da. fenerbahce ile yapilan kupa finalini izleyeneler bilir sanliurfalilar trabzonspor tribunlerini doldurmustu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@