7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Sandık görevlileri yemin etti

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde görev alan sandık başkanları ve memurlar ile parti gözlemcileri, sabah erken saatlerde görev yapacakları okullara geldi.Beyoğlu Kasımpaşa'da bulunan Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlkokulu'ndaki görevliler, oy verme işlemleri b

Gündem 30.03.2014, 11:19
Sandık görevlileri yemin etti

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde görev alan sandık başkanları ve memurlar ile parti gözlemcileri, sabah erken saatlerde görev yapacakları okullara geldi.

Beyoğlu Kasımpaşa'da bulunan Cezayirli Gazi Hasan Paşa İlkokulu'ndaki görevliler, oy verme işlemleri başlamadan önce 'sandık yemini' etti. Sandık görevlileri, "Hiç bir tesir altında kalmaksızın, hiç kimseden korkmadan, seçim sonuçlarının tam ve doğru olarak belirtilmesi için, görevimi kanuna göre doğru olarak yapacağıma namusum, vicdanım ve bütün mukaddesatım üzerine ant içerim" diyerek yemin etti.

Öte yandan, akıllı telefonların saatleri bugün saat 03.00'dan itibaren otomatik olarak 1 saat ileri almasından dolayı, bazı seçmenler erkenden oy kullanacakları okullara geldi. Oy kullanma işlemi saat 08.00'da başlayacak.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@