kebir reklamı

"Sandığa gidin Ak Parti'yi süpürün"

İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları; Keşke Gezi Parkı'ndaki ağaçlar için gösterilen hassasiyetler, Türk vatanının korunması için de gerçekleştirilseydi. Benzer hassasiyetleri, milli manevi menfaatlerde de görmek isterdi. BAŞBAKAN'IN ELİNE KOZ VER


banner197
İşte Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;
 
Keşke Gezi Parkı'ndaki ağaçlar için gösterilen hassasiyetler, Türk vatanının korunması için de gerçekleştirilseydi. Benzer hassasiyetleri, milli manevi menfaatlerde de görmek isterdi.
 
BAŞBAKAN'IN ELİNE KOZ VERİLDİ
 
Gezi Parkı olayları da Başbakan'ın eline koz vermekten ileriye gidememiştir. İki hafta öncesine kadar gündem ihanet sürecine çivilenmişken ibre birdenbire tersine dönmüştür.
 
Konut Kredisi başvurusu için tıkla. 10 yılda %0,67 burada
Daha düne kadar İmralı canisi ile pazarlıklar milletin aklındayken, sınırlarımızda patlayan bombalar dillerdeyklen şimdi gündem dönmüştür. Türkiye Gezi Parkı 'na kilitlenmiştir.
 
Gezi Parkı eylemcilerine 30 Mayıs'ta orantısız ve ansızın şekilde müdahalede bulunulmuştur. 31 Mayıs'ta ise yurt sathına ulaşmıştır. Biz başından bu yana Taksim'deki olayları dikkatle takip ettik. MHP bu olayların başlangıcından itibaren aynı noktada ve aynı eksendedir. Bizim duruşumuzu eleştirmeye kalkanlar doğru konuşmadıkları gibi iyi niyetli de değillerdir.
 
MHP'Yİ ELEŞTİRENLER: TENEKE GÜRÜLTÜSÜ
 
Hele hele milliyetçi ülkücü harekete hayatları boyunca kem gözle bakanların eleştirileri sadece teneke gürültüsüdür.
 
MHP onun bunun telkin, tavsiye, tacizleri altında kalarak şahsiyetinden ödün vermez, fikir ve ülkülerinde döneklik ve oynaklık göstermez. Biz başkalarına benzemeyiz. Başkaları gibi zaman ve zemine göre hareket etmeyiz.
 
Bu aşamada Taksim ve diğer vatan köşelerinde olanları şu ana başlıklar altınca incelemek faydalı olacaktır.
 
1- Olaylara sebep olan ana faktör Topçu Kışlası'nın yeniden yapılmasıdır. istanbul'un göbeğinde nefes borusu yeşilin öldürülmesi haklı olarak tepki doğurmuş polisin müdahalesi olayları şirazesinden çıkarmıştır.
 
"BUNLAR GERÇEK ÇAPULCU"
 
2- Gezi Parkı 'nda olayların başlamasıyla birlikte marjinal gruplar da ortalığa çıkmış ve olaylardan nasiplenmeye çalışmışlardır. Kalabalıkları provoke eden meymenetsiz suratlar bunlardır. Bunlar gerçek çapulculardır. Bunların yanında MHP'nin anılması kendimizi yok saymak olacaktır.
 
APO'YA ÇAPULCU BAŞI DEDİ
 
Başbakan'ın bu çapulcu merakı incelenmeye layıktır. Çapulcuların başıyla sözde çözüm konuşan Başbakan'ın masum insanlarımıza arkası arkasına çapulcu ibaresi vurması maskaralıktır.
 
Başbakan çapulcuları bırakmalı çarkıfeleğe dönen karakterine yanmalıdır. Muhterem vatandaşlarımızı şehir eşkiyaları ile bir görmek müfterilktir. Bunu yapsa yapsa bir kişi yapar o da Erdoğan'dır. Erdoğan'a önerim; Söz biliyorsan inansınlar, bilmiyorsan sus da seni adam sansınlar.
 
"GEZİ SADECE AĞAÇ DEĞİL"
 
3- Biz her fırsatta Gezi olaylarının sadece ağaç meselesi olmadığını söyledik. AKP 'nin tavırları milletimizi yormuştur. AKP politikaları şikayetlerin yığılmasına ve bir nebzede patlamasına neden olmuştur.
 
Gençlerimizin bireysel özgürlük alanlarının sınırlandırılması, uslandırılması gereken haylazlar olarak görülmesi tansiyonu yükseltmiştir. Bir dediği diğerini tutmayan Başbakan milletimizin büyük çoğunluğun ile gönül bağını kopartmıştır. Önüne gelene diklenen kibirli biri olmuştur. Başbakan mahdumlarına pırlanta dükkanları kurarken fakir fukaranın çocuğu nasıl karın doyuacağının peşine düşmüştür.
 
Yüzde 50'yi içerde zor tuttuklarını açıklamıştır. Geçtiğimiz cuma günü Tunus'tan dönen Başbakan gece yarısı mitingiyle ortalığı karıştırmıştır. Zannedersiniz ki Türkiye savaşa girmiş muzaffer komutan meydanda kükremiştir. Yol ver gidelim Taksim'e gidelim diyenlere göğsü kabararak dinlemiştir. bizim Bursa mitingimizi eleştiren kişiden eser kalmamıştır. Sen yol versen de Taksim'i hangi fani nasıl ezebilecektir.
 
Bugün Taksim'e saldırı planları yapanlar yarın nereyi hedefleyecektir. Bankaları hedef almıştır. Başbakana göre borsada spekülasyon yapmak istemiştir. Fakat bir sözüyle yakayı ele vermiştir. Başbakan Erdoğan'ın havalimanındaki şu sözlerine dikkat edin: Bizim karşımıza geldikleri zaman sizin zamanınızda 5 kat zengin olduk diyenler bizde uğraşmak istediler.
 
Başbakan'ın burada bahsettiği faiz lobisidir. Demek ki 10 yıldır yedikleri içtikleri ayrı geçmemiş 10 yıldır bizi zengin ettiniz diye pişkin pişkin teşekkür etmişleridir. Sana buradan soruyorum faiz lobisi kimlerdir, Taksim'in neresindeler, bunlardan destek aldın mı, yardım gördün mü, yabancı bankalara istiflendin mi? Faiz lobisini 5 kat zenginleştirirken insanımızı yoksullaştırmak hangi kitaba sığacaktır?
 
Ümüğünü sıkarız dediklerin yoksa 10 yıldır senin mi ümüğünü sıkıyor? Hangi dediklerini yapmadın da bunlar oldu? MHP bunların ortaya çıkarılmasını talep etmektedir. Bu kan emiciler açığa çıkarılmalıdır, milletimizin üzerinden para elde etmeye kim izin vermiştir?
 
Bu tip fırsatçılara kapkaççılara göz açtırmamak konusunda kararlıyız. Menderes'i asttılar, Özal'ı zehirlediler, Erdoğan'ı yedirmeyiz pankartı asılmıştır. Başbakan vitesi boşa almıştır. Haftasonunda biri Ankara diğeri İStanbul'da iki miting kararı almıştır. Daha ne kadar cephe açacaktır.
 
BİR YANDA TAYYİP'İN ÖBÜR YANDA MUSTAFA KEMAL'İN...
 
Bir yanda Tayyip'in askeriyiz diyenler öbür tarafta Mustafa Kemal'in askeriyiz diyenler sanki muhabereye hazırlanmaktalar. Ne hazindir ki PKK'ya karşı asıl askerimiz kenara çekilmiştir. Erdoğan Dolmabahçe camiine bira şişelerine girildiğini cami imamı tekzip etmesine rağmen iddia etmektedir
 
ASAR MISIN KESER MİSİN?
 
Sayın Başbakan bu fikirlerinin kaynağı neresidir. Beyaz Saray'da yaptığın görüşmede bunlar mmı konuşuldu, ev ödevi olarak mı verildi? Diktiği ağaçları sayarak kendini aklamaya gençlerimizi tehdit ederek susturmaya çalışmaktadır. Gençlere ne yaparsın? Asar mısın, keser misin, döver misin? Türk gençliği yalan dilini bilmez, yabancıların el eteğini öpmez. Bunlar benim gençliğim değil demeye utanmıyor musun? Neden hoşgörü içinde kalamıyorsun.
 
Bu milletin gençliğini birbirine kırdırmak mı var kafanda? Bu Türk gençliğini sana çiğnetmeyiz, moda deyimiyle yedirmeyiz!
 
Gençlerimiz isterlerse AK Parti'yi iktidardan düşürebileceklerdir, sandıkta oy kulanarak bunu yapabilirler. Sokaklar belirsizdir, karanlığa açıktır. Taksim'de suyun altında kalmaktansa erken veya zamanında seçimle sandığa görüşlerini yansıtsınlar. Türk gençliğini AK Parti'ye sandıkta ders vermeye çağırıyorum
 
SANDIĞA SÜPÜRÜN
 
Biz bu vatanı sokakta bulmadık, sokağa teslim edilmesine de rıza göstermeyin. Türk Gençliğine diyorum ki sandığa gidin, Başbakan'ı indirin. Sandığı süpürün Başbakan'ı söndürün gitsin.
 
Sandık çaredir soğutucu etki gösterecektir, siyasi iradenin değişmesi şarttır. Erken ya da zamanında yapılacak bir seçimle Başbakan kızağa alınmalıdır. MHP yüzde 50 veya yüzde 76'nın değil herkesin sözcüsü almaya hazırdır. Biz 3 Kasım 2002'de devrettiğimiz iktidarı yeniden alacağımıza inanıyoruz.
 
Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
recep ayar - 4 yıl önce
Bu Gezi Parki olaylarindan sonra AKP nin oylari biraz daha artti. Secimlerde görürsünüz.