Reytingde şike araması sona erdi

Reyting Operasyonu kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube polisinin girdiği adreslerden Medyapım'da 15 saati bulan aramalar sona erdi. Polis, saat 03.30'da sona eren aramanın ardından elde ettikleri belge ve bulgularla bu ad

Gündem 15.12.2011, 09:06
Reytingde şike araması sona erdi

Reyting Operasyonu kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube polisinin girdiği adreslerden Medyapım'da 15 saati bulan aramalar sona erdi. Polis, saat 03.30'da sona eren aramanın ardından elde ettikleri belge ve bulgularla bu adresten ayrıldı.

İzlenilirlik ölçümlerinde usulsüzlük yapılarak haksız kazanç elde edinildiği iddiası ile Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından dün başlatılan operasyonlarda Levent Yeşilçimen Sokak 20 numarada bulunan reyting ölçüm şirketine yapılan arama sona erdi. Polis ekipleri, söz konusu firmada bazı bilgi ve belgelere el koyarken, el konulan dokümanlar bez çuvalla emniyete götürüldü.
 Reyting Operasyonu kapsamında polisin girdiği adreslerden biri olan Kadıköy Koşuyolu'nda bulunan AGB adlı kurumda yapılan aramalar da dün saat 23.00 sıralarında sona ermişti.


Yorumlar (1)
remzi boran 10 yıl önce
Guzel ulkemin bazi cirkin insanlari para kazanmak icin her turlu dalavereyi yapar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@