banner491

Putin'den sert açıklama

 İtar-Tass haber ajansının verdiği habere göre Askeri-Teknik İşbirliği Komisyonu toplantısında konuşan Putin, “Silah satışına sınırlandırma bir tek BM Güvenlik Konseyi tarafından yapılabilir. Bunun dışında hiç kimse Rusya ve ya başka bir ülkeye hiçbir ger

Putin'den sert açıklama

 

İtar-Tass haber ajansının verdiği habere göre Askeri-Teknik İşbirliği Komisyonu toplantısında konuşan Putin, “Silah satışına sınırlandırma bir tek BM Güvenlik Konseyi tarafından yapılabilir. Bunun dışında hiç kimse Rusya ve ya başka bir ülkeye hiçbir gerekçeyle kiminle nasıl ticaret yapacağını dikte edemezö dedi.
 
Putin, ayrıca Rusya’nın silah ve askeri teçhizat sözleşmelerini sadece yasal otoriteler ve egemen devletlerin savunması için yaptığının da altını çizdi. Putin, 1 Ekim itibari ile Rusya’nın 2012’deki ihracat planının %80’nini gerçekleştirdiğini ve 10,7 milyar dolarlık askeri teçhizat teslim ettiğini de sözlerine ekledi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Silah satışının ülkeler için nasıl bir güç kaynağı olduğu ortaya çıkıyor.Zaten savaşların sebebi enerji kaynakları ,maden rezervleri ve silah satışları üzerine.Yoksa kimse kimseye kışt demez.

banner441

banner472