alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Pompacı O hareketi affetmedi

İstanbul Beykoz'da otomobiliyle bir akaryakıt istasyonuna giren tiyatro oyuncusu Sumru Yavrucuk, pompacı Osman Güldalı'dan cipine 100 liralık yakıt koymasını istedi. Güldalı benzin doldururken, Yavrucuk yakıt tankının ibresinin çok az oynadığını görünce h

Gündem 27.04.2012, 19:01
Pompacı O hareketi affetmedi

İstanbul Beykoz'da otomobiliyle bir akaryakıt istasyonuna giren tiyatro oyuncusu Sumru Yavrucuk, pompacı Osman Güldalı'dan cipine 100 liralık yakıt koymasını istedi. Güldalı benzin doldururken, Yavrucuk yakıt tankının ibresinin çok az oynadığını görünce hemen savcılığa giderek şikayette bulundu. Yavrucuk, aracına binerken yoğun bir benzin kokusu aldığını ve benzini pompacının aracına değil de yerde duran yeşil bir bidona doldurduğunu iddia etti. Polis, Güldalı'yı çalıştığı işyerinden alarak ifadesine başvurdu.

 

8 yıldır aynı işyerinde çalıştığını belirten Güldalı, iddiaların asılsız olduğunu ve güvenlik kamera kayıtlarının incelenmesini istedi. Kamera kayıtlarını inceleyen savcılık Güldalı'nın yakıtı bidonlara değil de Yavrucuk'un otomobiline doldurduğunu saptayınca dosyayı kapattı. Hırsız damgası yediğini ve gururunun incindiğini belirten Güldalı, Yavrucuk hakkında Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'nde 20 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Evli olan Güldalı, "Günlerce işe gidemedim. Kimsenin yüzüne bakamadım." dedi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@