7m


7m

hyundai

PKK’ya yönelik operasyon devam ediyor

Erzincan'ın Kemah ilçesi Acemoğlu Köprüsü mevkiinde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili olarak Erzincan Valiliği açıklamada bulundu.Yapılan açıklamada şöyle denildi: "27 Ağustos 2015 tarihinde saat 16.30 sıralarında Acemoğlu Köprüsü mevkiinde bir gru

Gündem 27.08.2015, 23:53
PKK’ya yönelik operasyon devam ediyor

Erzincan'ın Kemah ilçesi Acemoğlu Köprüsü mevkiinde meydana gelen terör saldırısı ile ilgili olarak Erzincan Valiliği açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada şöyle denildi: "27 Ağustos 2015 tarihinde saat 16.30 sıralarında Acemoğlu Köprüsü mevkiinde bir grup bölücü terör örgütü mensubu tarafından Erzincan - Kemah karayolu trafiğe kapatılarak araçlarda bulunan vatandaşlara propaganda yapılmasını müteakip, bir adet binek araç ve bir adet kamyon yakılmıştır. Olay yerine yaklaşmakta olan ve sürücüsünün terör örgütü mensuplarını görmesi sonucu panikleyerek geldiği istikamete doğru kaçmak istemesi üzerine bir araca bölücü terör örgütü mensuplarının ateş açması sonucunda araçta yolcu olarak bulunan bir bayan yaralanmış olup, kaldırıldığı Erzincan Devlet Hastanesi'nde vefat etmiştir. Araç sürücüsü ise; araçtan sıçrayan cam kırıklarının yüzüne sıçraması sonucu hafif şekilde yaralanmıştır. Erzincan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanması için operasyonlara devam etmektedir."


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@