PKK bu sefer de muhtar kaçırdı!
Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Paşacık Köyü muhtarı Sinan Biçici ve 3 kardeşinin dün gece saatlerinde PKK'lılar tarafından kaçırıldığı öğrenildi.PKK'nın gece gerçekleştirdiği eylemin ardından güvenlik güçleri bu sabah bölgede genişç çaplı operasyon başlatt
Yayınlanma:
Tunceli'nin Çemişgezek İlçesi Paşacık Köyü muhtarı Sinan Biçici ve 3 kardeşinin dün gece saatlerinde PKK'lılar tarafından kaçırıldığı öğrenildi.
PKK'nın gece gerçekleştirdiği eylemin ardından güvenlik güçleri bu sabah bölgede genişç çaplı operasyon başlattı.
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
![Ts'nin yıldız futbolcusu Sarcan Kaya...](https://www.haber61.net/d/news_t/453552.jpg)
![Işıklı tabeladan baz istasyonu çıktı](https://www.haber61.net/d/news_t/81669.jpg)