7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Pamir’e son veda

Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat süren aramalar sonucunda cesedine ulaşılan minik Pamir için Zekeriyaköy Camii’nde tören düzenleniyor.Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat süren aramalar sonucunda komşu villanın havuzunda

Gündem 06.04.2014, 16:45
 Pamir’e son veda

Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat süren aramalar sonucunda cesedine ulaşılan minik Pamir için Zekeriyaköy Camii’nde tören düzenleniyor.


Sarıyer Zekeriyaköy’de kaybolan ve yaklaşık 36 saat süren aramalar sonucunda komşu villanın havuzunda ölü bulunan minik Pamir’in cenazesi Zekeriyaköy Camii’ne getirildi. Cenaze aracıyla birlikte camiye gelen baba Serdar Dikdik oğlunun cenazesini yakınlarının da yardımıyla araçtan alarak musalla taşına koydu. Cami önünde yapılan duanın ardından baba Dikdik gözyaşlarına boğuldu. Yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan baba Dikdik bir süre oğlunun tabutuna baktıktan sonra taziyeleri kabul etti. Uzun süre gözyaşı döken baba Dikdik, daha sonra oğlunun yanı başındaki banka oturarak cenaze namazını beklemeye başladı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@