Özel Harekat Affetmedi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi. Alınan bilgiye göre; çatışma saat 22.00 sıralarında Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometre

Gündem 15.10.2012, 08:31
Özel Harekat Affetmedi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.

 
Alınan bilgiye göre; çatışma saat 22.00 sıralarında Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometresi Acemoğlu mevkisinde meydana geldi.
 
Erzincan-Kemah ilçesi yakınlarında PKK'lılara yönelik operasyon düzenleyen jandarma ve özel harekat timleri, sıcak temas sağladığı 3 teröriste 'Teslim ol' çağrısı yaptı.
 
Teröristler silahla karşılık verince çatışma çıktı. Teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.
 
Etkisiz hale getirilen teröristlerin, Erzincan-Kemah kara ve tren yolunda son 2 ay içerisinde meydana gelen 4 ayrı mayınlı saldırıyı gerçekleştirdiği ve aynı bölgede yine tren yoluna yönelik eylem hazırlığı içinde oldukları öğrenildi.
 
Olayla ilgili bölgede geniş çaplı operasyonlar devam ediyor.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@