banner491

Özel Harekat Affetmedi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi. Alınan bilgiye göre; çatışma saat 22.00 sıralarında Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometre

Özel Harekat Affetmedi

Erzincan'ın Kemah ilçesi yakınlarında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.

 
Alınan bilgiye göre; çatışma saat 22.00 sıralarında Erzincan -Kemah karayolunun 45'nci kilometresi Acemoğlu mevkisinde meydana geldi.
 
Erzincan-Kemah ilçesi yakınlarında PKK'lılara yönelik operasyon düzenleyen jandarma ve özel harekat timleri, sıcak temas sağladığı 3 teröriste 'Teslim ol' çağrısı yaptı.
 
Teröristler silahla karşılık verince çatışma çıktı. Teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 3 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirildi.
 
Etkisiz hale getirilen teröristlerin, Erzincan-Kemah kara ve tren yolunda son 2 ay içerisinde meydana gelen 4 ayrı mayınlı saldırıyı gerçekleştirdiği ve aynı bölgede yine tren yoluna yönelik eylem hazırlığı içinde oldukları öğrenildi.
 
Olayla ilgili bölgede geniş çaplı operasyonlar devam ediyor.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441

banner495