7m


7m

hyundai

Ölümden 3 adımla kurtuldu

Gaziosmanpaşa Küçükköy'de parke deposunda meydana gelen patlamada bir tekstil atölyesinden minibüse malzeme yükleyen genç bir kadın saniye ile ölümden döndü. Malzeme yüklediği esnada başına beton parçası yağan kadının ölümden kaçışı güvenlik kameralarına

Gündem 29.08.2015, 11:38
Ölümden 3 adımla kurtuldu

Gaziosmanpaşa Küçükköy'de parke deposunda meydana gelen patlamada bir tekstil atölyesinden minibüse malzeme yükleyen genç bir kadın saniye ile ölümden döndü. Malzeme yüklediği esnada başına beton parçası yağan kadının ölümden kaçışı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Perşembe günü saat 17.30 sıralarında Gaziosmanpaşa Küçükköy Yolu Caddesi 53. Sokak'ta bulunan 5 katlı bir binanın giriş katındaki parke deposunda meydana gelmişti. Parke deposundaki strafor kazanının patlaması sonucu 1'i ağır 11 kişi yaralanmıştı. Patlamanın şiddetiyle çevrede bulunan 3 araçta ciddi hasar meydana gelirken, binanın girişinde bulunan iki duvar de yıkıldı. Çevredeki iş yerlerinde de hasara yol açan patlamanın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıkmıştı.

ÖLÜMDEN SADECE 3 ADIMLA KURTULDU

Öte yandan, patlamanın yaşandığı binanın yan sokağında bir tekstil atölyesinde çalışan Arife Bayburtlu ölümden saniyeyle kurtuldu. Park halindeki bir minibüse malzeme yükleyen genç kadının üzerine gökten adeta beton yağdı. Beton parçalarından sadece 3 adımla kurtulan kadının ölümden kaçışı güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

GÖKTEN BETON YAĞDI

Güvenlik kamera görüntülerinde, tekstil atölyesinde çalışan kadınlar park halindeki bir minibüse malzeme yüklüyor. Son olarak minibüse malzemeyi koyan Bayburtlu, minibüse malzeme yükledikten sonra patlama meydana geliyor. Patlama sonrası büyük bir beton parçası minibüsün arkasına düşüyor. Genç kadın can havliyle kaçıyor.

Ölümden 3 adımla kurtuldu

Ölümden 3 adımla kurtuldu

Ölümden 3 adımla kurtuldu

Ölümden 3 adımla kurtuldu

Ölümden 3 adımla kurtuldu


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@