Okulda skandal görüntüler!

Türkiye bu haberi konuşuyor! Öğretmenleriyle dalga geçen öğrenciler...

Çorlu’da Ahievran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki görüntülerde, sınıfta ders anlatmaya çalışan bir öğretmen, öğrencileri tarafından alaya alınıyor. Öğretmen ders anlattığı esnada ayağa kalkan, öğretmenin kıyafeti ile alay eden, öğretmenin kulağına el hareketi yapan, tüm bunlarla da yetinmeyerek öğretmenini kucaklayan öğrenci, arkadaşları tarafından kahkahalarla izleniyor. Yaşananları kaydeden öğrencilerin görüntüleri sosyal medyada paylaşmasının ardından skandal duyuldu.

KAYMAKAM: SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, öğrencinin öğretmeninin kıyafetiyle alay ettiği, kulağına doğru hareket yaptığı ve belinden tutarak havaya kaldırdığı anların kaydedildiği görüntüleri izlediğini belirterek, olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığını söyledi.

'ÜC ÖĞRENCİNİN ADI GEÇİYOR'

Söz konusu görüntülerin önceki gün çekildiği bilgisini aldıklarını ifade eden Kılıç, "Biz de görüntüleri öğrenciler sosyal medyada paylaşınca gördük. Olayın içinde üç öğrencinin adı geçiyor. Pazartesi bahse konu öğretmen ve öğrencilerle ilgili müfettişler okulda inceleme yapacak" dedi.

'ÖĞRETMEN OKUL İDARESİNE BİLDİRMELİYDİ'

Kılıç, konuyla ilgili idari soruşturmanın en kısa sürede tamamlanacağını ifade ederek, "Öğretmen bu olaylar yaşandıktan sonra hemen sınıftan çıkarak durumu okul idaresine bildirmeliydi. Ancak bunu yapmamış. O yüzden öğretmenle ilgili de soruşturma başlattık" diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayro
Bayro - 10 ay Önce

Bunlar öğrenci bütün sınıfı atacaksın okuldan hiçbirinin yeri okul değil.öğretmen ne yapsın vursa dövdü derler. Ortalığı ayağa kaldırırlar.bunların anası babası acaba bunlara ne diyecekler.öğretmen dovse ayağa kaldırırlar ortalığı evlatları bunlar görsünler.

EsEs
EsEs - 10 ay Önce

Siz şimdi öğretmen kusurluydu dersiniz... Eğitim sisteminin hayrını görün

Teoman
Teoman - 10 ay Önce

Öğretmen ne yapsın madde mi kullanıyor belli değil Bimer e şikayet olunca sorgusuz sualsiz soruşturma açılıyor yazık ayıp aile terbiyesi almayan mahluklar

Yusuf
Yusuf - 10 ay Önce

İşte milli eğitimin hali, işte gençliğin hali, işte öğretmenlerin hali, işte velilerin hali...

Zeki
Zeki - 10 ay Önce

Yillardir böyle bu meslek liseleri. Egitimin adı kalmış sadece. Hababam sınıfı izleyerek çocuklar okulu sirke çeviriyor

Adsız
Adsız - 10 ay Önce

Bunlara usta tokadı lazım öğretmen öğreniciye gerek.lise diplomanız eve gelecek dense bir çok meslek lisesi bomboş kalır.

Oktay
Oktay - 10 ay Önce

Ey gidi gençkuk

yasar
yasar - 10 ay Önce

ogretmen ne yapsin ogrencide ogrenci kiligi yokki sanki maca gelmis amigo gibi sonra ogretmen soyle yapti boyle yapti


banner426

banner443

banner441